Zdjęcia klaunów, które przyprawią Cię o gęsią skórkę

Dwa zdjęcia. Po lewej gruby agresywny klaun, po lewej klaun z pudelkiem.

Co takiego jest w klaunach, że potrafią zmrozić krew w żyłach? Farby na twarzy? Wieczny uśmiech? Nienaturalne proporcje? Pewne jest, że jest w nich coś, co potrafi przyprawić o gęsią skórkę.  

Choć ich głównym zadaniem jest rozbawianie ludzi, klaun to tak naprawdę istota smutna. No bo przecież najczęściej śmiejemy się z ich nieporadności. Umiejętność odnalezienia się klauna w rzeczywistości jest godna pozostawionego samopas niemowlaka. Kto wie? Może strach przed klaunami wynika z faktu, że potrafimy odnaleźć w nich nas samych.

Poza tym wesołe, czy smutne, klauny są nieprzewidywalne. Przecież nie jesteś w stanie przewidzieć ich reakcji. Do tego ten makijaż. Jesteś pewien, że wiesz, co się pod nim kryje?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nieważne co jest przyczyną strachu przed klaunami, faktem jest (chociaż wydaje się to absurdalne), że potrafią przestraszyć. Oto kilka klaunów z przeszłości, których intencje wydają się być niejasne. Klaun palący papierosa. Klaun z żółtą peruką z rodziną. Dwa zdjęcia. Po lewej łysiejący klaun, po prawej stary klaun z niemowlakiem. Dwa zdjęca. Po lewej klaun karzeł, po prawej klaun z nienaturalnie dużym uśmiechem. Klaun z rodziną. Dwa klauny w strojach marynarzy. Dwa klauny i święty Mikołaj. Szalony klaun z dzieckiem. Dwa zdjęcia. Po lewej łysiejący klaun z małą blondnką, po prawej szalony klaun z dziećmi w koronach. Dwa żółto czerwone klauny z dziewczynką Dwa zdjęcia. Po prawej klaun z pieskiem, po lewej klaun z dzieckiem. Klaun i kobieta karmią zwierzęta. Klauny z płaczącymi dziećmi. Klaun siedzi w zniszczonym pokoju.

Tekst: Jeremi Pedrowicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News