Zdjęcia Davida Bowiego z 1971 roku z żoną i synem

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające mężczyzne z kobietą i małym dzieckiem na ręku

David Bowie na zawsze zapisze się w naszej pamięci jako ikona muzyki i stylu. To właśnie on, nigdy nie obawiał się odważnych stylizacji, nawet w trakcie pozornie zwykłych, codziennych zadań.

Poniższe zdjęcia przedstawiające Davida z byłą żoną (Angie) i ich wówczas 3-tygodniowym synem Zowie, są dziełem fotografa Rona Burtona i zostały zrobione dokładnie 29 czerwca 1971 roku. Dzięki nim możemy zobaczyć Davida w innych niż do tej pory wcieleniu, z dala od blasku reflektorów.

Zobacz również: 20-letni David Bowie na niewidzianych dotąd fotografiach

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające parę idącą tyłem do obiektywu z wózkiem dziecięcym Czarno-białe zdjęcie przedstawiające mężczyzne z kobietą i małym dzieckiem na ręku Czarno-białe zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę na spacerze z wózkiem Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego okrakiem i kobietę z dzieckiem leżacych pomiędzy jego nogami Czarno-białe zdjęcie przedstawiające mężczyzne z kobietą i małym dzieckiem na ręku Czarno-białe zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę na spacerze z wózkiem Czarno-białe zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę na spacerze z wózkiem

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News