Zdjęcia Beatlesów przed wydaniem debiutanckiego krążka

Na zdjęciu widzimy trzech muzyków siedzących na ziemi, podpierających swoje kolana. Ubrani są w białe koszule. W oddali widzimy krajobraz nadmorskiego miasta.

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądało życie Paul’a McCartney’a, George’a Harrison’a i Ringo Starr’a zanim stali się popularni? Cofnijmy się na krótką chwilę do beztroskich lat 60. i nacieszmy oczy unikatowymi zdjęciami Beatlesów kilka tygodni przed wydaniem ich debiutanckiego albumu.

Fotograf Klaus Voorman był przyjacielem Paul’a, George’a i Ringo, jeszcze przed narodzinami Beatlemanii. W 1963 roku, kilka tygodni przed wydaniem ich pierwszego albumu Please Please Me, zaprosił młodych Beatlesów do swojej rodzinnej posiadłości na Teneryfie.

Ich intymne chwile spędzone nad morzem fotograf postanowił uwiecznić na zdjęciach. Dzięki tym fotografiom możemy zobaczyć znanych na całym świecie Beatlesów w ich naturalnym wydaniu, bez cienia pozowania czy sztuczności.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


    Na zdjęciu widzimy siedzącego na ziemi muzyka, ubranego w białą koszulę. Obok jest basen portowy, a za nim widać budynki mieszkalne oraz domki. Na zdjęciu widzimy siedzących w oddali dwóch muzyków i blondynkę, ich koleżankę. Siedzą oni na bulwarze. Przed nimi na zdjęciu załapał się idący wczasowicz w bokserkach. Na zdjęciu widzimy muzyka i blondynkę. Muzyk jest bokiem do fotografii, zaś kobieta spogląda patrzy się prosto na nas. W oddali widzimy innych turystów wypoczywających na bulwarze. Na zdjęciu widzimy muzyka i kobietę, przytulonych do siebie. Siedzą na bulwarze.Na zdjęciu widzimy kawałek drugiego muzyka. Na zdjęciu widzimy dwóch muzyków i blondynkę. Jeden muzyk ma ciemne okulary, zaś drugi pali papierosa. Na zdjęciu widzimy siedzących na bulwarze dwóch muzyków i blondynkę. Jeden muzyk w okularach przeciwsłonecznych patrzy się w bok, zaś drugi muzyk pali papierosa. Na zdjęciu widzimy muzyka ubranego w białą koszulę i marynarkę białą, obok niego siedzi blondynka w czarnej sukience. Na zdjęciu widzimy muzyka w białej koszuli oraz blondynkę. Oboje siedzą na bulwarze. Na zdjęciu widzimy muzyka w białej koszuli i okularach przeciwsłonecznych obejmującego blondynkę w czarnej sukience. Oboje mają blisko siebie twarze i uśmiechają się. Na zdjęciu widzimy dwóch muzyków, jeden w okularach przeciwsłonecznych. Siedzą w oldschoolowym kabriolecie. Na zdjęciu widzimy dwóch muzyków na tle górzystym. Jeden muzyk stoi, drugi klęczy. Tekst: Julia Gugniewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News