Zbieraj cytryny z 8-bitową Beyoncé

Pikselowa Beyonce trzymająca w ręku cytrynę

Pojęcie prokrastynacji zyskało właśnie zupełnie nowy wymiar. Zamiast oglądać filmiki ze śmiesznymi kotami, możecie pomóc rozwścieczonej Bey zrobić lemoniadę! Nie wiemy jak dla was, ale dla nas brzmi to jak plan.

Hold up, they don’t love you like I love you, slow down, they don’t love you like I love you, śpiewa Beyoncé, wymachując kijem bejsbolowym, w teledysku do kawałka Hold Up. Teraz każdy z was może się wcielić w Queen Bey, a to za sprawą czwórki śmiałków, – Joe Laquinte, Justin Au, Line Johnsen i Colby Spear, którzy postanowili uhonorować wokalistkę i jej album Lemonade (który kilka dni temu nie został doceniony w trakcie rozdania nagród Grammy) i przenieść teledysk Hold Up do wirtualnej rzeczywistości.

Pikselowa Beyonce trzymająca w ręku cytrynę

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Teraz całkowicie legalnie możecie rozbijać kijem bejsbolowym wszystko, co stanie na waszej drodze, a w tle będzie wam przygrywać Hold Up w 8-bitowym, jak sama bohaterka, coverze. Fabuła gry? Dokładnie taka, jak powyżej. Kręcicie się po ulicy i uderzacie kijem w czekające na was przeszkody. Uważajcie tylko, żeby na żadną z nich nie wpaść, bo wówczas Bey wkurza się jeszcze bardziej, w konsekwencji czego wasza rozgrywka zostanie zakończona, a wokalistka, mówiąc delikatnie: nie będzie zadowolona z waszej pomocy i powie wam: BOY, BYE!

Gra jest całkowicie bezpłatna i dostępna na stronie www.lemonade-rage.com, także nie pozostaje nic innego jak odłożyć goniące deadline’y na kiedy indziej  i chociaż na chwilę poczuć się jak Beyoncé.

Pikselowa Beyonce przechadzająca się z kijem bejsbolowym po ulicy Pikselowa Beyonce trzymająca w ręku cytrynę

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News