Zasmakuj sztuki: 29 galerii w 3 dni, czyli Warsaw Gallery Weekend

Obraz w pastelowych barwach, podzielony na dwie części. Na lewej części obrazu widać ramię kobiety,trochę rudych włosów i zarzucone białe ręce,mocno cieniowane. Na prawej części obrazu znajduje się rysunkowy tył zwierzęcia z ogonem, tło jest niebieskie.

Nie macie planów na weekend? Mamy dla was coś ciekawego. Po raz ósmy prywatne galerie w stolicy organizują warszawski festiwal sztuki współczesnej.

Podczas wydarzenia przez trzy dni będziecie mogli bezpłatnie odwiedzić aż 29 galerii. Wszystkie wystawy w ramach WGW zostały przygotowane specjalnie na tę okazję i będą pokazane po raz pierwszy.

Szczególnie warto zarezerwować sobie czas w piątkowy wieczór. Odbywają się wtedy wernisaże wystaw, na których będzie można spotkać autorów poszczególnych prac.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W ciągu tych kilku dni będziemy mogli podziwiać wystawy takie jak Rozkosze i Krzywdy Pawła Matyszewskiego (Galeria Le Guern), Nieśmiertelny Roberta Szczerbowskiego (Pola Magnetyczne), Powroty do domu, Mai Gordon, która wykona swój performance Od słowa do słowa.

https://www.instagram.com/p/Bns14CUh7fD/?hl=pl&taken-by=warsawgalleryweekend

Galerie czynne będą w godzinach:
Piątek 21.09 od 17 do 21
Sobota 22.09 od 12 do 19
Niedziela 23.09 od 12 do 19

Więcej informacji znajdziemy na wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/209332493263175/

Lub na stronie internetowej:
http://warsawgalleryweekend.pl/2018/

https://www.instagram.com/p/Bn0XnY2hO4x/?taken-by=warsawgalleryweekend

Tekst: Hania Gnatowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News