muzyka

Oliwka Brazil – zarzuty wobec raperki. Źle traktowała tancerki na planie teledysku?

Trudno w prostych słowach ująć fenomen, jakim w ostatnim czasie jest Oliwka Brazil. Słuchacze polskiego rapu zachwycają się, że w końcu na scenie pojawiła się kobieta, która nie boi się poruszać tematów związanych z seksem; i to w bardzo dosadny, wulgarny sposób.

W ostatnim czasie również nie zabrakło kontrowersji z jej udziałem. Wszystko dlatego, że Oliwka Brazil została oskarżona przez jedną z tancerek występujących w jej teledysku o to, że bardzo źle traktowała osoby pracujące na planie.

Oliwka Brazil – oskarżenia wobec młodej raperki

Mowa o teledysku do utworu Big Mommy. Utwór ten zdobył ogromną popularność i pozwolił Oliwce wypłynąć na głębsze wody i zdobyć dziesiątki tysięcy słuchaczy. Na teledysku widzimy kilka tancerek, a jedna z nich, tiktokerka Venroika, zerwała zasłonę milczenia wobec tego, co działo się na planie. Na swoich mediach społecznościowych poinformowała, że dziewczyny spędziły na planie niemal cały dzień, nie dostając nic do jedzenia ani picia.

Venroika nie szczędziła również oskarżeń na temat tego, że szczuplejsze tancerki miały być rzekomo obrażane przez Oliwkę wyłącznie ze względu na ich figurę. Oskarżenia te dotarły do tysięcy internautów; pojawiło się wiele, delikatnie rzecz ujmując, niepochlebnych komentarzy na ten temat.

Oliwka Brazil odniosła się do zarzutów

Oliwka Brazil uznała, że nie może obojętnie przejść obok tych oskarżeń. W związku z tym odniosła się do nich na story na swoim Instagramie. Pozwolimy sobie zacytować wypowiedź raperki:

Hej, ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla Big Mommy i panujących tam warunków dla tancerek.

Na początku olałam to, bo nie mam zamiaru odnosić się do plotek i pomówień. Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie dobrze wiemy jak wyglądał plan. Woda oczywiście była dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dziewczyn – co zresztą jest kwestią oczywistą.

Czasem jestem sukowata jak każdy kurwa człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i kurwa każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniach podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze kurwa wdzięczna za ich udział.

(…)

Wysyłam wam buziaki, a media, które oczerniły mnie bezpodstawnie bez sprawdzenia źródła uprzejmie proszę o sprostowanie i zamykam temat, bo mam kozacki materiał do puszczenia. Papa.

Oliwka Brazil – polsko-brazylijski fenomen

Póki co sprawa wydaje się rozwiązana, tymczasem warto śledzić karierę młodej raperki, która zadebiutowała we wspólnych utworach ze Smolastym, a ostatnio rozpoczęła tworzenie na własną rękę. Na YouTube oraz portalach streamingowych znaleźć można utwory takie jak wspomniane Big Mommy czy najnowsze dzieło Oliwki Brazil pod tytułem Kokieterka.

Zobacz także: Najlepsze polskie raperki

Komentarze
Rate this post
Kuba Łaszkiewicz

Recent Posts

Najbardziej wyczekiwana gra ostatnich lat, czyli Dziedzictwo Hogwartu

Już za dwa dni premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego tysiąclecia. Dziedzictwo Hogwartu zagości…

13 godzin ago

Księgarnia oferująca tylko jedną książkę

Japoński minimalizm zawitał nawet do księgarni. W Tokio znajduje się salon z książkami, który co…

17 godzin ago

Samia wraca z niezwykłym albumem „Honey”

Samia Finnerty, jedna z najciekawszych singer-songwriterek i przedstawicielek sad girl popu, 27 stycznia 2023 roku…

2 dni ago

„pięćsetjedynki” – Levi’s 501 mają 150 lat

W tym roku mija 150 lat dżinsów Levi's® 501®, które śmiało możemy nazwać jedną z…

3 dni ago

Jaś Kapela kontra Sławomir Mentzen

Jaś Kapela jest znany z tego, że nieustannie bierze udział w różnych aferach. Już dwukrotnie…

5 dni ago

Nowy Znachor nadchodzi. Internauci pytają: po co?

Historia profesora Wilczura porusza serca Polaków od czterdziestu lat. Przy okazji dowolnych świąt możemy liczyć…

6 dni ago