Żarcie Na Kółkach już niedługo w Warszawie!

czlowiek z kanapka foodtruck

Jeśli 18 i 19 czerwca nie będziecie mieli pomysłu, co zjeść na śniadanie, obiad bądź kolację – wbijajcie na Stadion Syrenki, gdzie odbędzie się kolejny zlot gastrowozów! Swoje żarcie na kółkach przywiezie ponad pięćdziesiąt trucków, więc nie będzie można narzekać na monotonność i brak wyboru.

Pomysł na Żarcie Na Kółkach powstał latem w 2013 roku i miał być jednorazową akcją, jednak spotkał się z takim entuzjazmem, że ostatecznie przerodził się w cykliczne imprezy. Foodtrucki zyskują na popularności i są coraz bardziej lubiane, dlatego też ich oferta staje się coraz bardziej różnorodna. Na tym zlocie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Jednak przez nadmiar do wyboru warto zarezerwować sobie dwa dni, żeby móc spróbować jak najwięcej.

Żarcie Na Kółkach obędzie w charakterze pikniku rodzinnego, więc poza główną atrakcją jaką jest jedzenie, zastaną was też muzyka na żywo, różne zabawy i animacje dla dzieci, konkursy oraz strefa chilloutu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

plakat minimalistyczny w jedzenie

Żarcie Na Kółkach odbędzie się w dniach 18-19 czerwca na terenie Stadionu Syrenki (Stefana Batorego 10). Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Wszelkie przydatne informacje znajdziecie na: stronie wydarzenia, fanpage’u oraz głównej stronie.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News