Zaprojektuj publiczną łazienkę

Konkursy związane z designem na dobrym poziomie to w Polsce cały czas rzadkość. Jednym z nielicznych jest Konkurs KOŁO na projekt łazienki, którego nowa edycja zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na jej start mamy dla Was podsumowanie dotychczasowych 17 lat trwania projektu. 

Od 1998 do 2005 roku, czyli przez 7 edycji, konkurs oscylował wokół tematów studialnych przedstawiających koncepcje łazienek w różnego rodzaju wnętrzach oraz obiektach. W roku 2006 formuła konkursu zmieniła się na wyjątkowo atrakcyjną: uczestnicy nadsyłali projekty toalet publicznych znajdujących się w danym miejscu (jak np. toalety obok Stadionu Narodowego), a najlepsza praca była realizowana.

W trakcie 9 lat trwania konkursu na nowych zasadach zrealizowano już 6 projektów w przestrzeni publicznej popularnych w Polsce miejsc. Na liście znajdują się realizacje m.in. na Helu, w Kazimierzu Dolnym czy w Tatrzańskim Parku Narodowym.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2006 rok VIII edycja konkursu – Hel obok Fokarium

1

 

2007 rok IX edycja konkursu – Kazimierz nad Wisłą

2

2010 rok XII edycja konkursu – Plażowa nad Wisłą

3

2014 rok XVI edycja konkursu – Gdynia

4

Następna edycja konkursu rusza już jutro! Jeżeli chcesz wiedzieć co zrobić, aby wziąć w nim udział, śledź jutro naszą stronę.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News