Zapomniane piosenki ratują Syrię

Listen for Syria to wyjątkowa kampania Polskiej Akcji Humanitarnej, w której poprzez słuchanie piosenek niemających żadnych odtworzeń na Spotify, ratujesz dzieci poszkodowane przez syryjską wojnę.

W popularnym serwisie streamingowym znajduje się 4 miliony piosenek, których nikt nigdy nie odtworzył. Mniej więcej taka sama liczba dzieci cierpi z powodu wojny domowej. PAH wraz we współpracy z portalem Forgotify przygotował platformę, na której po zadeklarowaniu dowolnej kwoty pieniędzy, możesz posłuchać zapomnianych utworów, których nikt wcześniej nie odtworzył. Cały dochód z kampanii przeznaczony zostanie na mąkę dla syryjskich piekarni.

Od 15 marca 2011 roku w na terenie Syrii trwa brutalna i niezwykle wyniszczająca dla ludności cywilnej wojna. Polska Akcja Humanitarna od samego początku tego konfliktu zaangażowana jest w pomocy cywilom. Do tej pory udało jej się dotrzeć do 640.000 potrzebujących, co stanowi jedynie część z 8 milionów osób zmuszonych do opuszczenia swoich domów bądź znajdujących się w skrajnie trudnej sytuacji.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News