Zajęcia fitness w formie drzemki na siłowni w Glasgow

grupa ludzi w opaskach na oczach spiacych w lozkach w bialej poscieli

Kto by pomyślał o spaniu w wygodnym i ciepłym łóżku na zajęciach fitness? Siłownia w Glasgow wprowadza 45-minutowe drzemki jako nową formę ćwiczeń, których zadaniem jest zregenerować siły i zredukować zmęczenie spowodowane napiętym i stresującym trybem życia społeczeństwa w Wielkiej Brytanii.

Napercise to nazwa ćwiczeń, które w najbliższym czasie pojawią się w grafiku zajęć David Lloyd Clubs. Pomysł został opracowany przez Kathryn Pinkham – specjalistkę od snu i marzeń sennych. Jak twierdzi ekspertka, regularne wysypianie się ma istotny wpływ na funkcjonowanie i formę fizyczną oraz psychiczną naszego organizmu.

Korzystający z Napercise będą mogli zasnąć przy nastrojowych dźwiękach, ułatwiających regenerację podczas snu. Co więcej, drzemka ma pozwolić nawet na spalanie kalorii, dzięki odpowiedniej temperaturze studia. Jeśli testy tej formy ćwiczeń okażą się sukcesem, zostaną wprowadzone na światowy rynek.

niebieska tabliczka na drzwiach z bialym napisem Kobieta leżąca w łóżku, przeciągająca się kobieta z opaska na oczach w niebieskiej bluzce spiaca w lozku z biala posciela

Tekst: Magdalena Paszt

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News