ZAGRAJ NA OFF FESTIVALU

 

header-28042014 (1)

 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Trzy lata temu wśród debiutantów wystąpiła warszawska grupa Merkabah. Zaprezentowała się świetnie, a w tym roku powróci, by zagrać na Scenie Trójki. Występ na scenie OFF Festivalu to często impuls, by zrobić kolejny krok naprzód.Sprzyja temu charakter samego wydarzenia. Zgromadzona w Dolinie Trzech Stawów publiczność nie tylko podąża za głośnymi nazwiskami, ale z zaciekawieniem przysłuchuje się debiutantom, otwarta na nowe twarze i nowatorskie pomysły. Trudno wyobrazić sobie lepsze warunki do koncertowania niż festiwalowa scena, pod którą gromadzą się muzyczni erudyci. Wśród nich także zawodowcy, bo przecież na OFF Festival Katowice znów zawita szerokie grono dziennikarzy z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i wielu innych zakątków świata. Występ na katowickiej imprezie może więc stać się również bezcenną przepustką do świata mediów. 

Konkurs organizowany w serwisie Muzzo.pl jest skierowany do artystów solowych oraz zespołów. Żeby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na www.muzzo.pl i udostępnić w nim autorskie nagrania lub, jeśli posiadacie już konto, uzupełnić swój profilu o utwór/utwory, które chcecie zgłosić do konkursu. Co ważne, po rejestracji lub aktualizacji profilu, należy dodać w komentarzach na 
profilu  http://off-festival.muzzo.pl informację o następującej treści: “Zgłaszam się do udziału w konkursie Zagraj na 
OFF Festival 2014 i oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję go”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 lipca, do północy. Konkursowejury w składzie Artur Rojek, Kuba Wandachowicz (Tryp, Mister D), JanBłaszczak (dziennikarz muzyczny), Mateusz Nowak (Interia) wyłoni 20 finalistów, na których będzie można głosować od 9 do 16 lipca. Wyniki ogłosimy 17 lipca. Zwycięzcy, trzech wykonawców, zagrają w Katowicach, na scenie głównej OFF Festivalu.

 

Powodzenia!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News