Zaglądamy do wnętrza kawiarni Hello Kitty Grand Cafe

Różowe wnętrze kawiarni Hello Kitty

Chociaż kawiarnie, których motywem przewodnim jest Hello Kitty, nie są niczym nowym i można je spotkać praktycznie na całym świecie, to najnowsza miejscówka bohaterki Sanrio zdecydowanie różni się od pozostałych.

Kawiarnia zostanie otwarta w Irvine w stanie Kalifornia i jest to pierwsza miejscówka Hello Kitty w Stanach, która pojawi się na stałe, a nie w ramach sezonowego wydarzenia. Składa się z dwóch pomieszczeń. Pierwszego – typowo kawiarniowego, dla zabieganych chcących wziąć kawę i przekąskę na wynos, oraz drugiego – bardziej ekskluzywnego.

Czytaj również: Macie dość zwykłych pociągów? W Japonii pojawi się pociąg Hello Kitty!

Zapytacie, na czym ta ekskluzywność polega? Drugie pomieszczenie zostało nazwane Bow Room i jest dostępne dla gości tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji stolika. Po południu będzie można napić się tam herbaty, wieczorem zaś jednego z wyszukanych drinków, z nazwami nawiązującymi do głównej bohaterki – You Had Me At Hello, czy Matcha Matcha.

Oficjalne otwarcie kawiarni nastąpi 14 września – jeśli będziecie się wybierać do Stanów, koniecznie tam zajrzyjcie, a póki co – zobaczcie zdjęcia z tego niesamowitego miejsca!

 Różowe wnętrze kawiarni Hello Kitty Różowe wnętrze kawiarni Hello Kitty https hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2018 09 hello kitty grand cafe california irvine 2 Zaglądamy do wnętrza kawiarni Hello Kitty Grand Cafe

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News