Zacznij rozmawiać po hiszpańsku w El Puerto

Marzy ci się Hiszpania, ale brakuje ci języka w gębie? Ze stresu zapominasz podstawowych słówek? Czas się poprawić i wyruszyć do szkoły. Jednym z najlepszych takich miejsc jest warszawska Szkoła języka hiszpańskiego El Puerto. Nowoczesna i wyróżniająca się wysoką jakością zajęć w połączeniu z cenami na niskim poziomie.

Jednym z największych plusów jest bez wątpienia fakt, że wszystkie grupy w szkole są maksymalnie pięcioosobowe. Naturalne, że w taki sposób łatwiej jest się czegokolwiek nauczyć i podwyższa to komfort zajęć. Oczywiste, że takie zastosowanie daje wiele możliwości i okazji do komunikowania i wypowiadania się po hiszpańsku podczas trwania całego kursu.

Lektorzy tej szkoły to duży plus. Z nimi nie będziesz się nudził – prowadzą zajęcia w sposób dynamiczny. Dziewięćdziesiąt minut mija w zaskakująco szybkim tempie. Co ważne, w szkole duży nacisk kładziony jest na komunikację i rozmowę po hiszpańsku. Ale oczywiście nie można zapomnieć o gramatyce. Ta przedstawiana jest w sposób bardzo zrozumiały i przejrzysty. Chodziłeś kiedyś na zajęcia z przyjemnością? Jeśli nie, to właśnie zaczniesz!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Szkoła języka hiszpańskiego El Puerto proponuje kursy indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania. Oferta jest bardzo szeroka, dlatego każdy powinienem bez problemu dopasować terminy zajęć do swoich codziennych obowiązków.

DSCF1613

Ceny są dość rozsądne, a do tego istnieje wiele zniżek – między innymi za wczesny zapis, zapis ze znajomym, za kontynuację czy dla posiadaczy Karty Warszawiaka. Oraz 0% system ratalnych płatności za cały kurs. Lokalizacja szkoły? Centrum Warszawy. Można dojechać bez problemu własnym samochodem, metrem, autobusem, tramwajem czy po prostu rowerem.

Jeśli więc myślisz o rozpoczęciu lub kontynuacji nauki języka hiszpańskiego, zajrzyj do El Puerto. Warto. Więcej informacji: www.elpuerto.pl.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News