Z wrześniowych premier Netflix wybraliśmy dla was te, które pozwolą przetrwać powrót do rzeczywistości

Trzy osoby siedzące na krzesłach

Wrzesień już się rozpoczął, uczniowie poszli do szkół, studenci mają jeszcze miesiąc beztroskiego wypoczynku. Za oknem zaczyna powoli panować jesień…

A jak dobrze wiemy, na deszczową, zimną aurę nie ma nic lepszego, jak zakopanie się pod kocem z kubkiem herbaty i odpalenie Netfliksa. Co w tym miesiącu zadebiutuje w serwisie? Podpowiadamy, co warto we wrześniu dodać do swojej listy to watch.

1. Szkoła dla elity: Sezon 2

Uczniowie pogrążeni w żałobie po stracie koleżanki muszą stawić czoło nowej tragedii. Wśród przyjaciół zmienia się układ sił, a na jaw wychodzą mroczne sekrety.

Premiera: 6 września

2. Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem: Sezon 3

Jowialny komik Jack Whitehall ponownie zabiera swojego wyniosłego ojca, Michaela, we wspaniałą podróż w nieznane, podczas której spróbują wzmocnić łączącą ich więź.

Premiera: 6 września

3. The Spy

Serial opowiada niezwykłą, opartą na faktach historię Eliego Cohena, jednego z najwybitniejszych izraelskich szpiegów, który w latach 60. XX wieku infiltrował rząd Syrii.

Premiera: 6 września

4. Niewiarygodne

Gdy nastolatka mówi, że została zgwałcona, a potem odwołuje zeznania, dwie policjantki starają się ustalić, do czego naprawdę doszło. Historia oparta na faktach.

Premiera: 13 września

5. Rozczarowani: Część 2

Zbuntowana księżniczka Bean zstępuje do piekła, by ocalić kogoś bliskiego, poznaje swoje przeznaczenie i pomaga odbudować potęgę królestwa ojca.

Premiera: 20 września

6. Skylines

Hiphopowy producent wplątuje się w mafijne porachunki, gdy do miasta wraca trudniący się gangsterką brat właściciela wytwórni muzycznej.

Premira: 27 września

7. Wybory Paytona Hobarta

Payton od dziecka wiedział, że będzie prezydentem. Ale najpierw musi poradzić sobie w zdradzieckim politycznym bagnie dla niepoznaki nazywanym liceum.

Premiera: 27 września

8. Dobre Miejsce: Sezon 4 (co tydzień)

W wyniku zbiegu okoliczności skupiona na sobie Eleanor Shellstrop trafia po śmierci do Dobrego Miejsca. Pragnie tam pozostać, więc postanawia zostać lepszym człowiekiem.

Premiera: 27 września

9. Wyjaśniamy tajemnice umysłu

Sny, pamięć, stany lękowe… Odkryj, co dzieje się w Twojej głowie, dzięki fascynującemu programowi, którego narratorem jest nagrodzona Oscarem Emma Stone.

Premiera: 12 września

10. W głowie Billa Gatesa

Współzałożyciel Microsoftu, Bill Gates, otwarcie opowiada o swoim dzieciństwie, karierze i pragnieniu poprawiania jakości życia w rozwijających się krajach.

Premiera: 20 września

11. Abstrakt: Sztuka designu: Sezon 2

Poznaj kolejnych najbardziej nowatorskich projektantów z różnych branż i zobacz, jak sztuka designu wpływa na każdy aspekt naszego życia.

Premiera: 25 września

12. Nadal Wam mało?

Rate this post