Z plastikowych butelek powstały „kabiny spokoju”, dla tych, którzy mają już dość swojej pracy

Biała budka stojąca w środku biura

Calm Booth to dźwiękoszczelna budka do medytacji, wykonana z 1088 plastikowych butelek.

ROOM jest firmą zajmującą się projektowaniem dźwiękoszczelnych kabin do nowoczesnych biurowców. Ich najnowsza współpraca z aplikacją mindfulness Calm zaowocowała powstaniem nowej przestrzeni w każdym biurze, które najprościej nazwać kabiną spokoju. Calm Booth ma na celu pomóc pracownikom w uwolnieniu stresu, wzmożeniu skupienia i eliminacji uczucia zmęczenia.

Niewielka budka została wyposażona w WiFi, oświetlenie LED z funkcją czujnika ruchu i wentylację. Ściany składają się z trzech warstw materiałów dźwiękoszczelnych, wykonanych z ponad tysiąca plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. A do tego we wnętrzu kabiny została zainstalowana fototapeta z widokiem zielonego lasu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Neurobiologia mówi nam, że medytacja w pracy pomaga nam nie tylko być szczęśliwszymi i zdrowszymi, ale przede wszystkim bardziej zadowolonymi z naszej pracy, bardziej kreatywnymi i produktywnymi – wyjaśnia przedstawiciel firmy ROOM.

Chcielibyście, by w waszym biurze pojawiło się takie rozwiązanie?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News