Yellow Submarine: Happy Socks połączyło siły z The Beatles

Dwoje ludzi siedzących na żółtej platformie

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich miłośników niecodziennych, wyróżniających się skarpetek. Szwedzka marka Happy Socks podjęła współpracę z brytyjską legendą muzyki.

The Beatles nikomu przestawiać nie trzeba. Zespół rockowy z Liverpoolu jest najlepiej sprzedającym się bandem w historii, sprzedali blisko 600 mln płyt na całym świecie. Grupa, utworzona przez czterech członków: Johna Lennona, Paul’a McCartney’a, George’a Harrisona oraz Ringo Starr’a pobiła praktycznie każdy rekord, w tym najdłużej utrzymujące się hity w pierwszej dwudziestce w rankingu HOT 100. Pełnometrażowy film animowany Yellow Submarine był inspirowany ich muzyką oraz nazwany tak samo jak utwór zespołu z 1966 roku.

Dwoje ludzi siedzących na żółtej platformie

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zarówno Happy Socks jak i The Beatles wierzą w barwy oraz kreatywność jako środek do rozpowszechniania miłości i szczęścia, a ta wyjątkowa kolaboracja opiera się właśnie na tej wspólnej wartości.

W kolekcji Yellow Submarine powstało sześć par skarpet – każda para upamiętnia kultowy film animowany z 1968 roku, który definiuje pokolenie, zawiera przejmującą wiadomość o miłości przekraczającej czas.

Surrealistyczna scena z chłopakiem i dziewczyną i dziwnym potworem

Inspiracją dla powstania sześciu wzorów były najbardziej rozpoznawalne postaci i sceny z filmu, między innymi The Dreadful Flying Glove, Szef Blue Meanie oraz Jeremy, Pepperland i Yellow Submarine. Tętniący życiem design wraz z psychodelicznymi kolorami, oddają hołd oryginalnej produkcji. Każda para jest dostępna w sprzedaży osobno lub jako trzy- lub sześcio-pak w pudełku prezentowym inspirowanym płytą winylową.

W ciągu wielu lat Happy Socks wykazywał entuzjazm wobec sceny muzycznej przez współpracę z artystami, między innymi ze Snoop Dogg’iem oraz Miike’m Snow, więc szansa na włączenie się The Beatles do sił twórczych była ekscytującą kulminacją tej pasji.

Kolekcja Yellow Submarine jest dostępna od 3 października 2017 w sklepach firmowych Happy Socks (Katowice, Kraków, Warszawa) i wielu innych na terenie kraju.

Żółta półka na której leżą skarpetki

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News