Yeah Bunny i najbardziej różowe miejsce na mapie Warszawy

Różowe wnętrze sklepu

Po przekroczeniu progu Hożej 51, zostaniecie przeniesieni do zupełnie innego wymiaru – różowego świata marki Yeah Bunny. Czy może być lepsze miejsce do naładowania baterii różową energią? Nie sądzimy!

Polska marka odzieżowa zaskoczyła wszystkich i otworzyła pierwszy w Polsce – Yeah Bunny Pop Up Store. Otwarcie Pop Up Store’a przy ulicy Hożej 51 w Warszawie miało miejsce kilka tygodni temu – 9 września 2017. Co więcej, możecie wpadać do niego codziennie. Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00, a w soboty i niedzielę od 12:00 do 16:00.

Wystrój sklepu jak i sam YB Team sprawia, że nie chce się z niego wychodzić. To różowe królestwo rodem z Instargama jest oczywiście pet friendly, śmiało możecie zabrać ze sobą Waszego czworonożnego przyjaciela.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dwie białe ściany z wisienkami Piesek stojący wewnątrz sklepu z różowymi ścianami Różowe wnętrze sklepu Ręka trzymająca różowy kubek, w tle budynek z cegły Różowe wnętrze sklepu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News