XVII Konkurs Koło

Rusza XVII edycja konkursu KOŁO na projekt publicznej toalety!  Nagrodą główną jest realizacja zwycięskiego projektu na terenie Wrocławia oraz nagroda pieniężna! 

Firma Koło już od 17 lat odpowiedzialna jest za wydarzenie zdecydowanie wyjątkowe w przestrzeni polskiej architektury – Konkursu na Projekt Łazienki. Jest to inkubator nowych pomysłów dotyczących konceptu „toalety plus”, miejsca które łączy swoją różnorodną funkcjonalność z ciekawym designem. Zwycięskie projekty z poprzednich edycji, dziś już zrealizowane, wyznaczają nowoczesny kierunek w gospodarowaniu przestrzenią miejską. W tym roku Konkurs odbędzie się we Wrocławiu.

Celem plebiscytu jest zainicjowanie dialogu na temat gospodarki terenem publicznym, faktyczna zmiana środowiska miejskiego poprzez materializację zwycięskiego projektu oraz wspieranie rozwoju ambitnych projektantów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Konkurs ma formułę otwartą, co oznacza, że każdy może wziąć w nim udział.  Kierowany jest szczególnie do studentów kierunków architektonicznych, architektów i projektantów wnętrz. Jest to świetna okazja do uzyskania profesjonalnej opinii na temat własnego projektu, a zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody finansowe.

Jurorami w tegorocznej edycji będą eksperci w dziedzinie architektury, między innymi Ewa Kuryłowicz, Piotr Fokczyński i dr. Maciej Hawrylak.

Kalendarium konkursowe:

08/04 rozpoczęcie konkursu

18/05 termin nadsyłania prac

29/05 ogłoszenie wyników I tury

01/06 – 10/06 plebiscyt internautów do potwierdzenia

18/06 zakończenie konkursu

Więcej szczegółów na stronie konkursu.

image001

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News