Wystawa „David Bowie Is” pojawi się wkrótce w formie aplikacji mobilnej

Mężczyzna z namalowanym na twarzy piorunem

Wystawa David Bowie Is po pięciu latach bycia w trasie i odwiedzeniu 12 miast została oficjalnie zamknięta. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć jej na żywo, na pewno ucieszycie się z wiadomości, że wystawa będzie dostępna już wkrótce w formie aplikacji!

Aplikacja powinna ujrzeć światło dzienne 8 stycznia, czyli urodziny Davida Bowiego, który w 2019 skończyłby 72 lata. Po jej pobraniu fani otrzymają dostęp do archiwum kostiumów, teledysków, czy ręcznie pisanych tekstów, a także obrazów, które pojawiły się podczas wystawy.

Zobacz również: 20-letni David Bowie na niewidzianych dotąd fotografiach

Chociaż pierwsze pogłoski o aplikacji pojawiły się już w czerwcu, teraz jest pewne, że od 8 stycznia aplikacja będzie dostępna do pobrania zarówno na smartfony pracujące pod systemem Android, jak i iOS.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W informacji prasowej czytamy, że aplikacja odzwierciedli fizyczną wystawę, tworząc ciąg przestrzeni audiowizualnych, dzięki którym będzie można dokładnie obejrzeć nie tylko wspominane wcześniej artefakty, ale także przedmioty z życia codziennego artysty. Będą one prezentowane w trójwymiarowych, 360-stopniowych renderingach. W aplikacji pojawi się też narracja dostępna w 7 językach.

Nie możemy się już doczekać, by kliknąć pobierz, dlatego na osłodzenie tego oczekiwania, mamy dla Was filmik pokazujący, jak wyglądała wspomniana wystawa.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News