Wystawa „Akcja Goździk”.

Agata Woźniak-Niemkiewicz_Kwiaty rysunek

Galeria Sztuki Limited Edition, na przekór skojarzeniom związanymi z obchodami Dnia Kobiet w PRL, kiedy to główną rolę odgrywał wyświechtany goździk, przygotowała wyjątkową wystawę, zapraszając do współpracy artystów malujących kwiaty. Nie są to jednak banalne kwiaty, które często widzimy na obrazach, lecz prace wymagające w swej realizacji dobrego warsztatu i wielkiej wrażliwości artystycznej. Przedstawimy obrazy tworzone różnymi technikami, w tym malarską fotografię. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii i sięgnięcia po sztukę przez duże „S”. U nas nie ma pytań bez odpowiedzi. Każdy, może tu zacząć swoją przygodę z odkrywaniem malarstwa i fotografii, która być może przerodzi się w pasję.

Wystawę można obejrzeć od 10 marca do 20 kwietnia 2014 r. w galerii stacjonarnej Limited Edition przy Rozbrat 44a w Warszawie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00 po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym (502-38-11-76). Prace można również zobaczyć i nabyć w tym samym terminie poprzez galerię internetową www.limitededition.pl.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News