Wysokiej jakości tekstylia hotelowe pomogą ci się wyróżnić

W naszym kraju powstaje coraz więcej obiektów hotelowych, w tym nie tylko hoteli i pensjonatów, ale również pokoi gościnnych, apartamentów oraz mieszkań pod wynajem krótkoterminowy. Takie zróżnicowanie oferty pozwala różnym grupom klientów na wygodne korzystanie z bazy noclegowej. Dla właścicieli obiektów oznacza to jednak wzrost konkurencji. O ile walka cenowa nie zawsze przynosi pozytywne skutki, o tyle przewaga jakościowa zawsze kończy się sukcesem. Dlatego podczas zakupu wyposażenia warto stawiać na produkty wysokiej jakości.

Ręczniki hotelowe

Jeszcze kilkanaście lat temu ręcznik stanowił podstawowe wyposażenie pokoi jedynie w hotelach skategoryzowanych. Wybierając się do innych obiektów, trzeba było zabrać ze sobą swój własny egzemplarz. Rynek hotelowy znacząco się przeobraził i wielu klientów przykłada sporo uwagi do tego, aby w podróż zabierać ze sobą niewiele rzeczy. Oznacza to, że czasami kryterium wyboru danego obiektu jest właśnie dostępność ręcznika i szlafroka.

Dlatego jeśli zależy nam na utrzymaniu dużego obłożenia obiektu noclegowe, warto zainwestować w dobrej jakości ręczniki, które będą efektownie wyglądały nawet podczas podwyższonego ich użytkowania. Godnym polecenia producentem tekstyliów hotelowych jest firma Magdalena, której katalog produktów dostępny jest pod adresem internetowym: https://magdalena24.pl/reczniki-hotelowe. Ten polski producent proponuje mocne, ale jednocześnie delikatne w dotyku ręczniki hotelowe w różnych kolorach. Każdy z produktów posiada certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo wyrobów włókienniczych.

Co ciekawe sprzedawca oferuje także usługę haftu komputerowego, dzięki któremu możemy nadać ręcznikom indywidualny charakter. Haft komputerowy to proste, ale jednocześnie niezwykle trwałe rozwiązanie. Nadrukowane logo jest odporne na działanie środków chemicznych, częste pranie oraz promieniowanie UV. Nie traci zatem swojej czytelności.

Pościel hotelowa

Oczywiście nie bez znaczenia jest również wybór pościeli hotelowej. W obiektach o wysokim standardzie stosuje się zazwyczaj poszewki i prześcieradła w kolorze białym. Gość ma czuć się wyjątkowo, dlatego ważny jest dobór właściwej tkaniny. Godne polecenia są pościele uszyte ze 100% bawełny, w tym: z adamaszku satynowego lub bawełny ze splotem płóciennym.

Pościel hotelowa powinna charakteryzować się również dbałością szycia. Sklep Magdalena24.pl oferuje tylko i wyłącznie starannie wykonane pościele, w tym: poszewki o różnych rozmiarach sprzedawane pojedynczo lub w pakietach oraz oddychające ochraniacze na materac, które chronią go przed płynami, zabrudzeniami, roztoczami i kurzem.

Narzuty, zasłony, pokrowce do obiektu noclegowego

Warto wspomnieć, że katalog produktów sklepu Magdalena24.pl obejmuje również inne elementy wyposażenia obiektów hotelowych, w tym:

  • narzuty i pasaże na łóżka,
  • maskownice na łóżka,
  • poszewki dekoracyjne,
  • szlafroki i kapcie hotelowe,
  • obrusy restauracyjne i hotelowe,
  • falbany bankietowe,
  • pokrowce na krzesła,
  • firany i zasłony hotelowe.

Sprzedawca proponuje zarówno wyroby gotowe, jak również usługę szycia na wymiar. Tekstylia charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, nowoczesnym wzornictwem oraz konkurencyjnymi cenami.

Komentarze
Rate this post