Wyprawka dla początkującej stylistki rzęs

Ukończyłaś szkolenie z profesjonalnej stylizacji rzęs? Chcesz rozpocząć pracę w zawodzie? Zatem powinnaś zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które pozwolą Ci na komfortowe i bezpieczne wykonywanie zabiegów. Przygotowaliśmy listę produktów, które muszą znaleźć się w Twoim salonie.

Komfortowe miejsce do pracy

W gabinecie przede wszystkim nie może zabraknąć wygodnego, miękkiego łóżka dla Twoich klientek. Postaw na szeroki model z wyznaczonym miejscem na nogi i możliwością regulacji wysokości. Powinnaś kupić również odpowiednio wyprofilowaną poduszkę oraz zestaw jednorazowych prześcieradeł. 

Kolejne ważne akcesorium to lampa, która równomiernie oświetli twarz klientki. Najlepiej sprawdzi się regulowany model ledowy o chłodnym odcieniu.

Pamiętaj także o swojej wygodzie. Z pewnością przyda Ci się wygodne, ergonomiczne krzesło dopasowane do Twojego wzrostu oraz stoliczek, na którym będziesz mogła przechowywać produkty do stylizacji.

Niezbędne akcesoria

Do wykonywania zabiegów będziesz potrzebować odpowiednich preparatów i akcesoriów. Postaw na markowe produkty o wysokiej jakości. Dobrze dobrane artykuły to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia klientek.

Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego salonu są sztuczne rzęsy. Wybierz modele  o różnych długościach, skrętach i grubościach. Dzięki temu idealnie dopasujesz rzęsy do oczekiwań poszczególnych klientek. Do aplikacji rzęs będziesz potrzebować specjalnego kleju oraz dwóch pęset. Klej powinien być dostosowany do temperatury, jaka panuje w Twoim salonie. Pęsety muszą być lekkie i precyzyjne. Jedna z nich posłuży Ci do separacji, a druga do przyklejania rzęs.

Do profesjonalnej stylizacji rzęs niezbędny jest cleaner. Cleaner przygotowuje naturalne włoski do zabiegu, usuwając z nich wszelkie zanieczyszczenia. Doskonale sprawdzi się do tego produkt Noble Lashes. Oferowany BIO Cleaner do rzęs to preparat o innowacyjnej formule opartej na naturalnej kompozycji składników bezpiecznych dla wrażliwych oczu.

W wyprawce profesjonalnej stylistki nie może zabraknąć także:

  • primera, który zwiększy przyczepność rzęs,
  • aplikatorów,
  • płatków kolagenowych i taśm służących do oddzielania rzęs dolnych i górnych,
  • szczoteczek silikonowych do czesania włosków podczas zabiegu,
  • removera do ściągania rzęs syntetycznych,
  • podstawki pod rzęsy, środków do dezynfekcji, dmuchawki do osuszania.

Marka Noble Lashes oferuje specjalne zestawy startowe zawierające wszystkie produkty potrzebne do profesjonalnej stylizacji rzęs. Znaleźć w nich można między innymi mixy rzęs, pęsety proste i zakrzywione, taśmy, podstawki, dwa rodzaje kleju, preparaty do odtłuszczania, szczoteczki oraz aplikatory. Box skomponowany przez specjalistów z pewnością przyda się każdej początkującej stylistce.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News