Wypoczynek dla odważnych: pokój zawieszony 122 metry nad ziemią

Pokój wypoczynkowy zawieszony na skale

Piękne hotele, łatwy dojazd, najlepiej blisko miasta – tak większość z nas wyobraża sobie idealne wakacje. A gdyby tak porzucić dotychczasowe konwenanse i wynająć dość nietypową kwaterę?

Szklana kapsuła, w której będzie się mieścił Wasz miniaturowy pokój to prawdopodobnie jedna z najbardziej przerażających wakacyjnych perspektyw. Zawieszona na wysokości 122 metrów w Andach, kapsuła zapewnia jedyny w swoim rodzaju widok i miejsce wystarczające do spędzenia romantycznego weekendu dla dwojga. Jej wymiar to 24 x 8 metrów i skonstruowana została z poliwęglanu oraz aluminium. Całość ma przypominać sielski domek na drzewie, ale wątpimy, że bylibyśmy w stanie zapomnieć o tym, na jakiej wysokości się znajdujemy.

Ale może właśnie w tym szaleństwie jest metoda i może będzie to idealny sposób na przezwyciężenie lęku wysokości? Jedna noc w kapsule kosztuje 300 USD. To co, bookujecie?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

9 1 Wypoczynek dla odważnych: pokój zawieszony 122 metry nad ziemią 3 5 Wypoczynek dla odważnych: pokój zawieszony 122 metry nad ziemią 4 1 Wypoczynek dla odważnych: pokój zawieszony 122 metry nad ziemią 6 3 Wypoczynek dla odważnych: pokój zawieszony 122 metry nad ziemią

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News