Wykreuj podłogę

Rusza właśnie druga edycja konkursu dla architektów i projektantów oraz wszystkich tych, dla których projektowanie to czysta przyjemność. Podobnie jak w roku ubiegłym “Kreacje z natury”, to coś więcej niż tylko konkurs – to całościowy plan kooperacji największego producenta podłóg drewnianych z projektantami.

Współpraca Barlinka jest wielowymiarowa. To właśnie laureatki pierwszej edycji konkursu zostały współtwórcami najbardziej designerskiej kolekcji podłóg drewnianych na rynku. Premiera „Tastes of life 2015” już we wrześniu tego roku, jak zapowiada Dorota Karbowska-Zawadzka, Dyrektor Marketingu Barlinek S.A. Tegorocznym zadaniem konkursowym jest stworzenie nowego wzoru Deski Barlineckiej, wzoru, który uzupełni portfolio produktów Barlinka w 2016 roku. Sam konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym, uczestnicy przedstawią ogólny koncept deski (m.in. moodborad ilustrujący źródło inspiracji dla projektu; pokażą czym kierowali się przy pracy nad wzorem, ale także będę mogli się zaprezentować pod kątem samego projektowania wnętrz), w drugim etapie wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni do „stolarni”, gdzie pod okiem ekspertów rozwiną swoje projekty i zdobędą nowe umiejętności. Efektem tych prac, będzie finalny projekt złożony do konkursu.

Kreacje z natury 2.0

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Prace konkursowe oceniać będą autorytety z dziedziny architektury i designu: przewodniczący – Przemo Łukasik (Medusa Group), Agnieszka Stefańska (Infinity-Design), Wojciech Trzcionka (Design Alive) oraz Tomasz Błuszkowski (Forma Studio). Gala finałowa konkursu oraz wręczanie nagród i wyróżnień odbędzie się w październiku podczas Łódź Design Festival.

Rejestracja uczestników, regulamin oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie dedykowanej konkursowi www.kreacjeznatury.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News