Wykorzystanie Talent Network w biznesie – na czym polega?

wykorzystanie talent network w biznesie

Koncepcja Talent Network realizowana za pośrednictwem grupy Mindbox to prawdziwa rewolucja na rynku IT – tak bardzo zróżnicowanym pod względem wymaganych kompetencji i stojącym przed dużymi wyzwaniami związanymi z brakiem wykwalifikowanych ekspertów. Już teraz każda firma może podołać ciasnym terminom i zwiększyć potencjał swojego biznesu dzięki uczestnictwu w Talent Network.

Talent Network – sposób na rewolucyjne wsparcie merytoryczne w Twojej firmie

Mindbox już od wielu lat realizuje projekty związane z sektorem IT i jest obecny na rynkach wielu państw na 5 kontynentach. To wieloletnie doświadczenie i ogromny bagaż tysięcy wykonanych projektów pozwolił na opracowanie innowacyjnej usługi, która już teraz może wznieść biznes naszej firmy IT na wyższy poziom.

Talent Network, bo o tym właśnie mowa to sieć utalentowanych, doświadczonych i obytych z nowymi technologiami ekspertów, którzy mogą stanowić wartość dodaną dla naszej firmy podczas wymagających projektów lub codziennej pracy naszej firmy. Talent Network to sposób na to, by niskim kosztem wprowadzić do swojej organizacji wiedzę, doświadczenie i powiew świeżości.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


wykorzystanie talent network w biznesie

Wyznacz cele a Mindbox pomoże w doborze specjalistów

W jaki sposób możemy nawiązać współpracę z Talent Network zarządzanym przez grupę Mindbox? To bardzo proste. Pod adresem https://mindboxgroup.com/pl/talent-networks/ znajdziemy wszystkie istotne informacje o specyfice usługi, grupie docelowej i możliwych do osiągnięcia korzyściach.

Wystarczy, że nasza firma ustali pewne konkretne cele i zweryfikuje swoje zasoby. Następnie Mindbox dopasuje w bardzo precyzyjny sposób ekspertów i technologie, które pozwolą zrealizować nasz cel projektowy w możliwie najbardziej optymalny sposób. Oczywiście to zawsze my – klienci mamy ostatnie zdanie, dlatego istnieje możliwość modyfikacji zasad współpracy. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni tego, którzy specjaliści będą najlepsi dla naszego projektu, warto skorzystać z doświadczenia Mindbox i sprawdzić, co Talent Network ma nam do zaoferowania.

20 tysięcy projektów zrealizowanych w 170 krajach – doświadczenie którego nie da się wycenić

O tym, że Talent Network to usługa rewolucyjna, przekonało się już wiele firm na całym świecie. Mindbox to firma, która realizuje ten pomysł już na 5 kontynentach. Dotychczas z pomocą sieci talentów udało się zrealizować 20 tysięcy różnorodnych pod kątem wykorzystywanych technologii, specyfiki biznesu i celów projektów w 170 państwach.

Te liczby robią wrażenie, a nie znaczy to wcale, że koncepcja Talent Network już się nie rozwija. Każdego miesiąca szeregi sieci zasilane są przez około 20 nowych specjalistów z dziedzin takich jak zarządzanie infrastrukturą IT, rozwiązania chmurowe, analityka Big Data, automatyzacja procesów biznesowych, programowanie, czy zarządzanie projektami.

Czasem to właśnie nie twarde kompetencje, a umiejętności związane z przywództwem ciągną cały zespół do realizacji celów. Dużym wyzwaniem współczesnej branży IT jest znaleźć i odpowiednio wypoziomować relację technicznych kompetencji do umiejętności miękkich, tak istotnych w biznesie. Sieć talentów oddaje do dyspozycji grono wieloletnich ekspertów, którzy mogą motywować, przewodzić i kontrolować pracę zespołu tak, by z jednej strony cała firma dążyła do jednego celu, a by z drugiej strony spotkać się z faktycznymi celami biznesowymi.

wykorzystanie talent network w biznesie

Rozwijająca się sieć talentów – znajdź idealne wsparcie do swojego projektu IT

Już teraz Talent Network wspomaga działanie zespołów projektowych, regularne zespoły deweloperskie, testerskie i działy zarządzania infrastrukturą IT. To my decydujemy o tym, czy nowa osoba wchodząca w skład sieci talentów jest nam potrzebna tylko na kilka tygodni, czy zostanie z nami na dłużej. To od nas zależy, w jakim stopniu będziemy korzystać z jej wiedzy i doświadczenia.

To jednak, co pewne, bez względu na zakres wykorzystania Talent Network to mierzalne korzyści – zarówno w postaci oszczędności czasu, tradycyjnie spędzonego na wielotygodniowych rekrutacjach, jak i oszczędność pieniędzy, które teraz mogą być inwestowane w rozwój naszego produktu czy biznesu.

Zobacz też: Elon Musk dusigrosz – płać za Twittera

Elon Musk dusigrosz – płać za Twittera.

Materiał partnerski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News