Wyjątkowo i po królewsku w Ustce. Hotel Royal-Baltic

Czy istnieją w Polsce hotele, w których można poczuć się naprawdę wyjątkowo? Jak najbardziej. Piękne wnętrza, świetne jedzenie i niezwykła oferta Spa. A do tego idealna lokalizacja – Hotel Royal-Baltic 4*Luxury Boutique bowiem znajduje się w pachnącym sosnowym lesie, tylko 150 metrów od morza.

Jest to zdecydowanie miejsce, w którym można się zrelaksować i poczuć luksusowo. Każdy z elementów hotelu składa się na jego wyjątkowość: wygląd, atrakcje, jedzenie, okolica. W hotelowym pokoju znajdują się wszelkie udogodnienia – począwszy od komfortowej łazienki, telewizora, minibarku, a kończąc na internecie.

Dzień zaczyna się tutaj pysznym śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego. Potrawy dają energię na cały dzień, ale nie brakuje oczywiście sycących obiadów czy kolacji. Świeże bałtyckie ryby kuszą smakiem i zaskakują delikatnością.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dla tych, którzy pragną wypoczynku i relaksu, świetną opcją jest Strefa Spa, w której można do woli korzystać z basenu z przeciwprądem, masażu karku i chromoterapii. Do tego liczne seanse w saunach oraz seans w jacuzzi pod gwiaździstym niebem. Zabiegi odbywają się na bazie ekskluzywnych marek kosmetyków: Klapp Cosmetics, Pevonia Botanica oraz Dermaquest. A może coś z niezwykłych rytuałów piękna twarzy, dłoni i stóp oraz całego ciała? Albo cudowne kąpiele, zabiegi na ciepłym, kamiennym łóżku w połączeniu z aromatami świata, koloroterapią i nastrojową muzyką? Wybór jest ogromny.

DSC_8004

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziecie mieli ochoty opuszczać hotelu, ale okolica też kusi. Warto wykorzystać pobyt i wybrać się na spacer brzegiem morza, zobaczyć rybacki port i latarnię morską albo zasiąść w jednej z kawiarenek na nadmorskiej promenadzie…

IMG_4612

Brzmi to jak zaproszenie i nim jest. Doznaj niepoznanych dotąd przyjemności i przeżyj egzotyczną przygodę, w orientalnej Strefie Royal-Spa „ABU-DABI” Hotelu Royal Baltic w Ustce.

Więcej informacji: royal-baltic.pl i facebook.com/pages/Hotel-Royal-Baltic.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News