Wygraj zaproszenia na koncert Lari Lu w Arkadach Kubickiego

Kobieta z ciemnymi włosami w ciemnym futrze trzyma gałęzie na tle łąki
Fot.: Adam Romanowski

Maria Józefina Lubieniecka zaczynała od “Szansy sukces”, której finał wygrała, a później trafiła m.in. do Varius Manx. Dziewczyną w czarnej geometrycznej sukience wykrzykującej “Eli lama Sabachtani” przestała być jednak już dawno. Od 2014 znana jest lepiej jako Lari Lu i należy do niezwykle charyzmatycznych polskich wokalistek. 

Debiutancki album Lari Lu, „11”, ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła wszystkich zmianą stylu i niezwykłymi tekstami. Płyta zyskała świetne recenzje, zarówno wśród dziennikarzy, jak i fanów. Zgodnie doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu.

Album „11″ wymyka się typowym kategoriom muzycznym. Jest to mieszanka melodyjnego popu, energetycznej muzyki elektronicznej i brzmienia żywych, różnorodnych, a w dużej części wręcz egzotycznych instrumentów. Zawiera również elementy muzyki ambient. Lari Lu najbliżej do artystów takich jak tworzy nową, własną kategorię, której stylistycznie najbliżej do artystów takich, jak: Imogen Heap, Lamb, Apparat.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncert Lari Lu w Arkadach Kubickiego 21 października (piątek) o 19:30, których sponsorem jest TIDAL.

Co zrobić, by wygrać?

Wymień utwór z debiutanckiej płyty Lari Lu, który chcesz usłyszeć na żywo i napisz dlaczego.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu we wtorek.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News