Wygraj płyty z soundtrackiem do “Neon Demon”

Okładka płyty z soundtrackiem do "Neon Demon"

“Neon Demon”, czyli najnowszy, kontrowersyjny film Nicolasa Windinga Refna (m.in. “Drive”, “Pusher”) na ekrany polskich kin wszedł 22 lipca. Mamy dla Was płyty z soundtrackiem do tego psychologicznego thrillera z Elle Fanning w roli głównej.

Niemal w całości syntezatorowy podkład muzyczny do historii Jesse, która przyjeżdża do Los Angeles, aby rozpocząć karierę modelki, stworzył Cliff Martinez (“Drive”), w przeszłości muzyk Red Hot Chili Peppers. Lekko nawiedzone, elektroniczne dźwięki podkreślają opowieść o kobietach owładniętych obsesją cielesnego piękna, które zaczynają żerować na młodości i witalności postaci granej przez Fanning.

Na soundtracku znajdziemy również utrzymany w stylu dark electro utwór syna reżysera, Juliana Windinga, “The Demon Dance” oraz “Mine” Sweet Tempest. Album zamyka wyprodukowane przez Diplo “Waving Goodbye” Sii. Film zebrał bardzo zróżnicowane recenzje, jednak muzyka oceniana jest jako jeden z najlepszych elementów produkcji.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mamy dla Was 3 płyty z soundtrackiem do filmu “Neon Demon”.

Co zrobić, by je zdobyć?

Napisz, czego najbardziej bałeś/aś się w dzieciństwie.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Wygrywają najciekawsze odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu w piątek.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News