Wygraj bilety na pokaz filmu “Subtelność” w kinie Elektronik

Sala sądowa pełna ludzi ubranych na czarno

Zwycięzca Pucharu Volpi Fabrice Luchini oraz nagrodzona Cezarem Sidse Babett Knudsen w filmie Christiana Vincenta przekonują, że sądowe batalie mogą się łączyć z historią miłości. Mamy dla Was bilety na przedpremierowy pokaz filmu “Subtelność”.

Michel jest sędzią. Musi wydać wyrok w sprawie, która nie wydaje mu się tak oczywista, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Poświęca więc całą swoją energię na wnikliwe zbadanie wszelkich okoliczności. Te komplikują się jeszcze bardziej, gdy wśród ławników dostrzega Dittę – kobietę, z którą kiedyś łączyło go coś więcej. Choć upłynęło wiele lat, a każde z nich ułożyło sobie życie oddzielnie, spotkanie robi duże wrażenie na obojgu.

Mężczyzna w todze sędziowskiej i kobieta w niebieskim płaszczu

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


“Subtelność” to film, dający nadzieję, że nie zawsze wszystko jest stracone, a do starych spraw zawsze można wrócić i naprawić stare błędy i niedociągnięcia.

Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans. Co zrobić, by je zdobyć?
Napisz jedno słowo, które kojarzy Ci się z tytułem filmu.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu w piątek.

 


5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News