Wygraj bilety na pokaz filmu „Komunia” w kinie Iluzjon!

Dwoje dzieci przy stole

„Komunia” to pełnometrażowy debiut Anny Zameckiej. Autorka jest zarazem autorką scenariusza, współproducentką oraz montażystką. Film jest opowieścią o tym, że żadna porażka nie jest tą ostatnią, szczególnie, kiedy w grę wchodzi miłość.

Kiedy jedne dzieciaki mają sielankowe życie, inne biorą na siebie zdania rodziców. Muszą dorosnąć, a zabawa w dom, to nie taka z koleżankami na podwórku, ale prawdziwe obowiązki. Takim dzieckiem jest Ola. 14-letnia bohaterka zajmuje się prowadzeniem domu, do jej zadań należy także opieka nad ojcem i niepełnosprawnym bratem. W tym obrazie brakuje matki. Ola bardzo dba o kontakty z mieszkającą osobno rodzicielką. Chciałaby, aby znów rodzina była w komplecie, dlatego dokłada wszelkich starań, żeby matka wróciła do domu. Nadzieją na takie zakończenie jest komunia święta 13-letniego Nikodema. Nastolatka angażuje się w przygotowanie idealnej rodzinnej uroczystości.

Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans 21 listopada (poniedziałek) o 18:00 w kinie Iluzjon.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co zrobić, by je zgarnąć?

Napisz, jakie prezenty dostałeś/aś na komunię.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej.

Rozwiązanie konkursu jutro.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News