Wygraj bilety na pokaz filmu “Chevalier” w kinie Elektronik

Mężczyzna w różowym szlafroku na leżaku na jachcie

Grecka komedia nominowana do nagrody głównej w Złotych Lampartach. Mamy dla Was bilety na przedpremierowy pokaz filmu „Chevalier”.

Historia opowiada o losach sześciu mężczyzn, którzy wybrali się na wędkarską wyprawę luksusowym jachtem. Podczas podróży po Morzu Egejskim postanawiają zagrać w nietypową grę. Zadaniem jest porównywać i mierzyć różne rzeczy. Celem zaś ustalenie, kto jest najlepszy we wszystkim. Przyjaciele zaczynają rywalizować. Nikt nie opuści łodzi, dopóki nie zostanie wyłoniony zwycięzca. Atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Ten kto wygra, na palec założy symbol zwycięstwa – pierścień o nazwie Chevalier.

“Chevalier” to historia o sile rywalizacji i przemożnej chęci osiągnięcia sukcesu. Przecież nikt lubi smaku porażki, prawda? Film pokazuje jednak, że ten, kto zwycięża, nie musi być najlepszy. Puenta filmu zaskakuje swoją przewrotnością.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans. Co zrobić, by je zdobyć? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Jaki przedmiot zawsze macie przy sobie?

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej. 🙂

Rozwiązanie konkursu w piątek.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News