Categories: konkursyzaproszenia

Wygraj bilety na pokaz filmu „Mając 17 lat” w kinie Elektronik

Porównywany ze słynnym „Życiem Adeli” Abdellatifa Kechiche najnowszy film André Téchina zabiera nas w podróż po świecie nastolatków. Pierwsze przyjaźnie i konflikty oraz rodząca się seksualność są przyczynkiem do opowieści o kształtowaniu się tożsamości i poszukiwaniu własnego miejsca. 

Bohaterami filmu są dwaj chłopcy: Damien i Thomas. Pierwszy to szpaner ze świetnie sytuowanej rodziny lekarki i wojskowego. Drugi jest adoptowanym chłopakiem afrykańskiego pochodzenia. Po lekcjach musi pomagać rodzicom w gospodarstwie. Chociaż nienawidzą się tak bardzo, że ich kłótnie błyskawicznie zamieniają się w bójki, ich losy dość niespodziewanie splatają się ze sobą. Obaj muszą zamieszkać pod jednym dachem. Co z tego wyniknie?

Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans 13 września (wtorek) o godz. 19:00.  Co zrobić, by je zdobyć?

Napisz, co jest najfajniejsze w byciu nastolatkiem.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu w czwartek o 16.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

View Comments

 • Najfajniejsza jest chyba ta beztroska..Taka nieświadomość w pełni świata który nas otacza i to że jesteśmy wtedy bardziej otwarci, przebojowi i bardziej odważni do świata :)
  Dorosłość jednak czasem przytłacza, z chęcią bym cofnęła się kila lat ! :)

  • Mamy nadzieję, że uda się przenieść podczas seansu :)
   Wejściówka czeka w redakcji na Górskiego 6/73 od poniedziałku do piątku 10-17.
   Gratulujemy!

 • Brak pełnej odpowiedzialności i złudzenie, że podejmowane decyzje można będzie jeszcze zmienić, bo zawsze będzie na to czas. W ogóle dużo złudzeń i brak pełnej świadomości.

 • To że życie wiele rzeczy jeszcze wybacza, to co w późniejszym dorosłym życiu nie uszło by nam na sucho i odczulibyśmy skutki błędnych decyzji, w życiu nastolatkiem często uchodzi jeszcze płazem.

  • Gratulacje! :)
   Wejściówka czeka na Ciebie w redakcji na Górskiego 6/73.
   Jesteśmy od 10 do 17 od poniedziałku do piątku, zapraszamy!

 • Będąc nastolatkiem najfajniejsze jest to że jesteśmy beztroscy inaczej patrzymy na świat który nas otacza .Poznajemy wszystko co jest nowe, doświadczamy życia i tez nie zawsze podejmujemy dobre i świadome decyzje ale też się uczym na błędach ktorych będąc już dorosłym nie popełnimy bo wiemy jakie konsekwencje mogą z tego wyniknąć. Gdy jesteśmy nastolatkami wszystko wydaje się inne wtedy też możemy wszystko i wszystkiego spróbować pierwszy raz ,jesteśmy głodni świata, odkrywamy też siebie jacy jesteśmy. ?

 • Gdzies rozplynal sie moj post. Najfajniejsza sprawa byla beztroska- nie martilam sie o prace, pieniadze. Pierwsze milosci, zauroczenia, ploty, dyskoteki . Nie trzeba bylo sie odchudzac, ogladac tv, nikt nie interesowal sie partia PZPR i konsekwencjami jej dzialan. Mlody umysl zyl na calkowitym luzie.

  • Gratulacje, zapraszamy po odbiór wejściówki:)
   W redakcji na Górskiego 6/73 jesteśmy od poniedziałku do piątku 10-17 :)

 • Najfajniejsze w byciu nastolatkiem są 2 miesiące wakacji i 2 tygodnie ferii zimowych, w trakcie których można spac do poludnia i permanentnie się lenic :) Tego mi najbardziej brakuje w całej tej dorosłości, bo rozrabiać, być nieodpowiedzialna , przeżywać swoje pierwsze razy i zakochiwac sie bez pamieci mogę nadal pomimo kilkudziesięciu lat na karku :)

  • ( : Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór wejściówki do redakcji na Górskiego 6/73.
   Jesteśmy pn-pt od 10 do 17.

Share
Published by
Klarysa Marczak

Recent Posts

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

1 dzień ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

3 dni ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

3 dni ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

3 dni ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

5 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

5 dni ago