Categories: konkursyzaproszenia

Wygraj bilety na pokaz filmu „Mając 17 lat” w kinie Elektronik

Porównywany ze słynnym „Życiem Adeli” Abdellatifa Kechiche najnowszy film André Téchina zabiera nas w podróż po świecie nastolatków. Pierwsze przyjaźnie i konflikty oraz rodząca się seksualność są przyczynkiem do opowieści o kształtowaniu się tożsamości i poszukiwaniu własnego miejsca. 

Bohaterami filmu są dwaj chłopcy: Damien i Thomas. Pierwszy to szpaner ze świetnie sytuowanej rodziny lekarki i wojskowego. Drugi jest adoptowanym chłopakiem afrykańskiego pochodzenia. Po lekcjach musi pomagać rodzicom w gospodarstwie. Chociaż nienawidzą się tak bardzo, że ich kłótnie błyskawicznie zamieniają się w bójki, ich losy dość niespodziewanie splatają się ze sobą. Obaj muszą zamieszkać pod jednym dachem. Co z tego wyniknie?

Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na przedpremierowy seans 13 września (wtorek) o godz. 19:00.  Co zrobić, by je zdobyć?

Napisz, co jest najfajniejsze w byciu nastolatkiem.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu w czwartek o 16.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

View Comments

 • Najfajniejsza jest chyba ta beztroska..Taka nieświadomość w pełni świata który nas otacza i to że jesteśmy wtedy bardziej otwarci, przebojowi i bardziej odważni do świata :)
  Dorosłość jednak czasem przytłacza, z chęcią bym cofnęła się kila lat ! :)

  • Mamy nadzieję, że uda się przenieść podczas seansu :)
   Wejściówka czeka w redakcji na Górskiego 6/73 od poniedziałku do piątku 10-17.
   Gratulujemy!

 • Brak pełnej odpowiedzialności i złudzenie, że podejmowane decyzje można będzie jeszcze zmienić, bo zawsze będzie na to czas. W ogóle dużo złudzeń i brak pełnej świadomości.

 • To że życie wiele rzeczy jeszcze wybacza, to co w późniejszym dorosłym życiu nie uszło by nam na sucho i odczulibyśmy skutki błędnych decyzji, w życiu nastolatkiem często uchodzi jeszcze płazem.

  • Gratulacje! :)
   Wejściówka czeka na Ciebie w redakcji na Górskiego 6/73.
   Jesteśmy od 10 do 17 od poniedziałku do piątku, zapraszamy!

 • Będąc nastolatkiem najfajniejsze jest to że jesteśmy beztroscy inaczej patrzymy na świat który nas otacza .Poznajemy wszystko co jest nowe, doświadczamy życia i tez nie zawsze podejmujemy dobre i świadome decyzje ale też się uczym na błędach ktorych będąc już dorosłym nie popełnimy bo wiemy jakie konsekwencje mogą z tego wyniknąć. Gdy jesteśmy nastolatkami wszystko wydaje się inne wtedy też możemy wszystko i wszystkiego spróbować pierwszy raz ,jesteśmy głodni świata, odkrywamy też siebie jacy jesteśmy. ?

 • Gdzies rozplynal sie moj post. Najfajniejsza sprawa byla beztroska- nie martilam sie o prace, pieniadze. Pierwsze milosci, zauroczenia, ploty, dyskoteki . Nie trzeba bylo sie odchudzac, ogladac tv, nikt nie interesowal sie partia PZPR i konsekwencjami jej dzialan. Mlody umysl zyl na calkowitym luzie.

  • Gratulacje, zapraszamy po odbiór wejściówki:)
   W redakcji na Górskiego 6/73 jesteśmy od poniedziałku do piątku 10-17 :)

 • Najfajniejsze w byciu nastolatkiem są 2 miesiące wakacji i 2 tygodnie ferii zimowych, w trakcie których można spac do poludnia i permanentnie się lenic :) Tego mi najbardziej brakuje w całej tej dorosłości, bo rozrabiać, być nieodpowiedzialna , przeżywać swoje pierwsze razy i zakochiwac sie bez pamieci mogę nadal pomimo kilkudziesięciu lat na karku :)

  • ( : Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór wejściówki do redakcji na Górskiego 6/73.
   Jesteśmy pn-pt od 10 do 17.

Share
Published by
Klarysa Marczak

Recent Posts

Móc żyć normalnie – Babak Najafi

W „Szybkim Cashu 2” Babak Najafi w konwencji thrillera brutalnie rozprawia się z naszymi wyobrażeniami…

7 godzin ago

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

2 dni ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

2 dni ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

3 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

4 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

4 dni ago