Wygraj bilety na performens “Niemandszeit” w Nowym Teatrze

Witamy w Niemandszeit. Nie należy on ani do nas, ani do Ciebie, ani do nikogo. Przyjdź i spędź ten czas z nami. Teatr dla nas jest zawsze bezczasowy i nie kontrolowany przez reżysera, twórców, czy widownię. Wszyscy muszą się w niego zaangażować! – zapowiadają twórcy. Mamy dla Was bilety na to niesamowite wydarzenie!

W Niemandszeit Deufert & Plischke odwrócili relacje ucznia, twórcy i nauczyciela, poddając, wieńczące niegdyś ich własne studia, prace ponownemu zbadaniu przez ich obecnych studentów. Ci przeformułowali i rozszerzyli oryginalne materiały o własne doświadczenia i wspomnienia. Zebrane obrazy „czasu niczyjego” włączają w opowieść wojnę w Iraku, kryzys finansowy czy upowszechnianie się Facebooka. Powstała w ten sposób zupełnie nowa partytura ruchowa wykonywana podczas spektaklu wspólnie z publicznością. Podczas spektaklu publiczność znajduje się na scenie razem z artystami i współtworzy go.

Duet Kattrin Deufert i Thomas Plischke od ponad 15 lat w swojej praktyce artystycznej realizuje radykalną koncepcję, w której chorografia ma budować społeczeństwo, a nie jedynie je portretować. Równolegle deufert&plischke rozwijają w swoich pracach ideę nowego teatru epickiego.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Więcej informacji: www.facebook.com/events/1728044797441722/.

ludzie z balonami

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na “Niemandszeit”€ (wtorek, 21.06. godz. 20:00, Nowy Teatr). Oto pytanie:

Kto jest Twoim HIRO? I dlaczego?

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej 🙂

Rozwiązanie konkursu już w poniedziałek.

4.8/5 - (5 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News