Wygraj bilety na film “Pycha” w kinie Elektronik

W czwartek, 5 maja odbędzie się pokaz specjalny filmu PYCHA. Komedii o tym co nieuniknione, i w której nic nie jest takie, jak się wydaje. Mamy dla Was bilety!

Sędziwy architekt David Miller nie zamierza dać się zaskoczyć śmierci. Sam postanowił zdecydować, kiedy umrze. Jego decyzja jest ostateczna i nieodwołalna. Wszystko dokładnie zaplanował. Wybrał miejsce, określił czas, a także znalazł niezawodny – jak mu się przynajmniej wydawało – sposób. Niestety, zgodnie z teorią chaosu, jeśli coś może się popsuć, to się popsuje. Nie inaczej jest w tym przypadku. Doskonały plan pali na panewce.

W noc, która miała być ostatnią w życiu Davida na Ziemi, dojdzie do zdarzeń, które nie śniły się bohaterowi. W towarzystwie Esperanzy, kobiety, która miała pomóc mu zejść z tego łez padołu, oraz Trépleva, młodego Rosjanina zarabiającego ciałem na chleb (w jednego z jego klientów wcielił się sam reżyser), David jeszcze raz przekona się, jak zaskakujące i psotliwe potrafi być życie, a także jak naiwne jest planowanie przyszłości.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

plakat_pycha

Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy seans (5 maja, godz.: 19:00, kino Elektronik). Oto zadanie:

Wymień dwa z festiwali, na których prezentowany był film “Pycha”.

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej 😉

Rozwiązanie konkursu jutro rano.

Premiera filmu PYCHA 6 maja 2016 roku
Dystrybucja: Aurora Films

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News