Wygraj bilety na Better Person, Pictorial Candi, Bobbypin w Cafe Kulturalna

chlopak na czarnm tle

Agencja Distorted Animals booking świętuje kolejne urodziny i kolejny dobry rok, a wraz z nią – jej dobrzy znajomi. Tym razem po raz pierwszy na żywo w Polsce zaprezentuje się Better Person czyli Adam Byczkowski, materiał z nowej płyty zagra Pictorial Candi, a wieczór dopełni znana z TOPS Alana ze swoim projektem Bobbypin. Mamy dla Was bilety!

☛ Better Person (Berlin)
Altowemu środowisku postaci Adama przedstawiać nie trzeba. Zaczynał w Kyst, potem grywał z Pictorial Candi czy Olivierem Heimem. Zjeździł świat z Seanem Nicholasem Savagem, aż w tym roku doczekaliśmy się pierwszej EP-ki Better Person, czyli “It’s Only You”. A czekać trzeba było długo, bo od debiutanckiego szlagieru “I wake up tired” minęły 3 lata. ABSOLUTNA POLSKA PREMIERA KONCERTOWA.

☛ Pictorial Candi (Warszawa)
Pictorial Candi to pseudonim ekscentrycznej, nietuzinkowej piosenkarki, kompozytorki i artystki Candelarii Saenz Valiente, obecnie mieszkającej w Warszawie.
Muzyka PC przypomina dokonania R. Stevie Moore’a, Blood Orange, Klausa Nomi, Connana Mockasina, Davida Bowie i Elvisa. Dotychczas opublikowała dwa albumy “Eat your Coney Island” (Lado ABC, 2012) i “Drink” (Lado ABC, 2013), który wydano w formie butelkowanego napoju gazowanego domowej roboty, opatrzonego kodem do pobrania piosenek na odwrocie etykietki. Obie płyty są zapisem nieskrępowanej wolności twórczej i prezentują szerokie spektrum gatunkowe. Trzeci album, fOREVER TILL YOU DIE, ukaże się 13 maja 2016 nakładem Mansions & Millions (Berlin) i Lado ABC.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

☛ Bobbypin (Montreal, ex-TOPS)
Wprost z Toronto przez Montreal i Berlin, do Warszawy przyjedzie Alana Marta DeVito. Swojej popowej wrażliwości użyczała do niedawna kultowemu montrealskiemu pop-fenomenowi TOPS jako basistka. Na urodzinowej imprezie Distorted Club zaprezentuje swój najnowszy, elektroniczny i lekko gotycki projekt Bobbypin. PO RAZ PIERWSZY W POLSCE.

plakat cafe kulturalna

Do wygrania 2 podwójne wejściówki. Chcecie je zgarnąć? Oto pytanie:

Co robisz, żeby być lepszą osobą?

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej 🙂

Rozwiązanie konkursu we wtorek.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News