Wygraj bilety na koncert KRS-ONE

Ciemnoskóry mężczyzna ubrany na czarno z mikrofonem

Nazywany nauczycielem (The Teacha) Lawrence Krishna Parker to chodząca legenda sceny hip-hopowej. Uważany za prekursora gangsta rapu, KRS-ONE wystąpi na kilku koncertach w Polsce. Mamy dla Was bilety na dwa z nich – w warszawskiej Iskrze Pole Mokotowskie oraz katowickim Mega Clubie.

W swojej twórczości nowojorski raper porusza najbardziej palące społecznie kwestie, takie jak rasizm, seksim czy przemoc we wspólnocie czarnych. Choć tworzy już od ponad 20 lat, nie dał się uwieść mainstreamowi i cały czas deklaruje wierność podziemiu. Ta idealistyczna postawa przysporzyła mu nie tylko rzeszę fanów na całym świecie, ale również uznanie branży.

Więcej o artyście przeczytacie w naszym tekście.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mamy dla Was 2 podwójne bilety na  koncert KRS-One w Mega Clubie w Katowicach (25.08.) oraz 2 podwójne bilety na koncert w Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie (26.08.).

Co zrobić, by wygrać?

Podaj tytuł najlepszej Twoim zdaniem płyty KRS-One i napisz dlaczego ją wybrałeś. 

Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Zaznaczajcie, który event Was interesuje. Odpowiedzi bez tej informacji nie będą brane pod uwagę.

Rozwiązanie konkursu w piątek o 16.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News