Wygraj bilety na koncert Daniela Spaleniaka w Cafe Kulturalna

Daniel Spaleniak to bezsprzecznie objawienie ostatnich lat w polskiej muzyce alternatywnej. Właśnie wydał drugi album i premierowo wystąpi w Cafe Kulturalna. Mamy dla Was bilety na koncert!

Twórczość muzyka to trzymające w napięciu, nastrojowe i niepokojące kompozycje z pogranicza alternatywnego folku, bluesa i americany, które – idąc w parze z głębokim, niskim i szorstkim wokalem – na długo zostają w pamięci.

W marcu 2014 roku nakładem zasłużonej wytwórni płytowej Antena Krzyku ukazał się jego debiutancki album Dreamers, który zebrał świetne recenzje w najważniejszych portalach muzycznych i zapewnił mu występy na festiwalach takich jak Open’er, Halfway, Soundrive czy Tatarak. W Kulturalnej Daniel zaprezentuje premierowo materiał z ledwo co wydanej drugiej płyty pt. Back Home. To album mroczny, szorstki, formalnie minimalistyczny, jednocześnie bardzo przejmujący i głęboki. Chcecie posłuchać go na żywo?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


D. Spaleniak by Ł. Rychlicki

Mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie (tutaj na stronie, w komentarzu pod artykułem):

Jakich jeszcze 3 innych wykonawców (lub zespoły) wydaje wytwórnia Antena Krzyku?

Uwaga: Musicie mieć podane imię i nazwisko, żebyśmy mogli przesłać je do organizatorów, jeśli wygracie ?

Rozwiązanie w piątek o 15:00.

Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/801856633282758.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News