Wygraj bilety na JAAA! w Cafe Kulturalna

Fenomenalny zespół JAAA! zagra już w środę swój pierwszy warszawski koncert! Materiał z płyty „Remik” zaprezentują w Cafe Kulturalna. Chcecie zgarnąć zaproszenia?

-Dawno nie spotkałam się z albumem, o którym można powiedzieć tak wiele i wszystko wymykałoby się utartym ścieżkom i to jest fenomenalne – mówi Agnieszka Szydłowska z radiowej Trójki, a Jarek Szubrycht z Gazety Magnetofonowej jej wtóruje: -Jedna z najlepszych płyt tego roku. Dojrzały, oryginalny debiut, brawurowo rozprawiający się z barierami gatunkowymi i… emocjami słuchacza.

Muzykę JAAA! można nazwać transowym lotem w krainę wyobraźni. Dźwięki są dla zespołu narzędziem budowania opowieści tkanych emocjami. W czasach jednorazowych singli i łatwych playlist, ich koncepcyjny album to prawdziwy rarytas dla wielbicieli Thoma Yorke’a, Moderat czy Atoms For Peace, które to inspiracje są, zdaniem wielu dziennikarzy, słyszalne w „Remiku”. Sami artyści od porównań stronią – chcą, aby muzyka obroniła się sama.

Wydarzenie: facebook.com/events/448091945390442.

JAAA, grafika - Karolina Głusiec

Mamy dla was 2 podwójne bilety na koncert. Chcecie je zgarnąć? Odpowiedzcie w komentarzu pod artykułem tutaj na stronie. Oto pytanie:

Kto stworzył grafiki do teledysku utworu „Remik”?

Uwaga: Musicie mieć podane imię i nazwisko, żebyśmy mogli przesłać je do organizatorów, jeśli wygracie 😉

Rozwiązanie jutro wieczorem.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News