Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa?

Koniec stycznia zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nachodzi kres naszych noworocznych postanowień. Nie przejmujcie się jednak, że wcale nie zaczęliście chodzić na siłownie, czy nie rzuciliście palenia, tak jak to sobie obiecaliście 1 stycznia. Max Siedentopf przybywa z pomocą!

Pomysł na Instrukcję obsługi pokoju na świecie zrodził się z faktu, że powstaje coraz to więcej różnego rodzaju samouczków i projektów DIY, które mają sprawić, że będziemy lepszą wersją samych siebie. Max, używając charakterystycznego dla siebie poczucia humoru, stworzył serię gifów, która pół żartem – pół serio pokazuje nam, w jaki sposób żyć lepiej i spokojniej. Czegokolwiek chcesz się nauczyć, tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić – mówi Siedentopf.

Jednak, zamiast zachęcać ludzi do spełniania niemożliwych celów, Max dzieli się z czytelnikami prostymi radami jak sprawić, że świat się stanie lepszym (i my również). Wierzę, że pokój na świecie można osiągnąć, zaczynając od zmiany swoich własnych przyzwyczajeń i rytuałów – tłumaczy autor.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co prawda gify Maxa pozostają w nieco prześmiewczym duchu, ale kryje się za tym uświadomienie społeczeństwa, że mamy obsesyjną potrzebę do ulepszania wszystkiego dookoła nas. Mimo to, proste rady typu: pij dużo wody, czy dbaj o środowisko, mają wbrew pozorom ogromną rację bytu.

MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 04 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 05 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 06 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 07 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 08 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 09 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 10 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 12 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 14 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 15 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 16 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 18 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 02 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa? MaxSiedentopf InstructionsforWorldPiece Miscellaneous itsnicethat 03 Jak wygląda „Instrukcja obsługi pokoju na świecie” według Maxa Siedentopfa?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News