Wyborczy poker

Polskie kampanie wyborcze to bezdenna kopalnia beki. Nie inaczej jest przed zbliżającymi się wielkimi krokami wyborami prezydenckimi. Wybraliśmy dla Was zabawne spoty kandydatów, którzy jak zwykle pozują na porządnych, prawych i najbardziej uczciwych pod słońcem. 

1. Korwin

Trailer nowego filmu z serii Agent 007 James Korwin Mikke. Tym razem główny bohater zapragnął zostać prezydentem kraju w Europie Wschodniej. Z traileru widać jego rosnące poparcie i chęć objęcia władzy. Premiera filmu 10 maja!

https://www.youtube.com/watch?v=TRA4xgjtAEo

2. Braun

Nie wszyscy chyba zauważyli, że lata 90 już dawno minęły. Do tej grupy na pewno należy Grzegorz Braun – niezależny reżyser. Spot przypomina reklamę z lat 90, z wartką akcją od początku do samego końca.

3. Kowalski

Kariera aktorska to jedno, ale objawić się takim talentem w spocie wyborczym – propsy. Marian Kowalski przygotowuje się do walki o Polskę niczym Rocky Balboa do walki z Apollo Creedem.

4. Duda

Andrzej Duda przekonuje, że Euro to nie waluta, to apokalipsa, która zniszczy Polskę. Wejdzie niepostrzeżenie do Waszych domów, do Waszych portfeli i zabierze Wam pieniądze.

5. Komorowski

Zamknijcie oczy – ogarnęło Was nieokiełznane wrażenie, że Wasza nawigacja opowiada Wam jak dobrze jest w Polsce i jak może być tylko lepiej? Nie otwierajcie oczu – żyjcie dalej marzeniami.

 6. Ogórek

Magdalena Ogórek opowiadając o wojsku przywodzi na myśl czasy studenckie. Słuchacz jest narażony na nawałnice słów wykładowcy, który swoim stoickim tonem głosu usypia studentów.  Gdzie się podziała moja poduszka?

 7. Jarubas

Niby zwykły spot, niby normalna kampania prezydencka, ale co na końcu robi Ken? Gdzie jest jego Barbie?

8. Palikot

Janusz Underwood, w nowym sezonie, będzie walczył o dobro Polski. Będzie musiał zmierzyć się z rozstaniem z rodziną i pomóc wszystkim, bez wyjątku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News