Wybierz „Mural dla Davida”

Warszawa chce oddać hołd Davidowi Bowiemu. Mural, upamiętniający wizytę artysty w stolicy, już w kwietniu ozdobi ścianę budynku na Żoliborzu. O tym, jak będzie wyglądał, możecie zadecydować właśnie wy.

Jury konkursu „Mural dla Davida”, inspirowanego pobytem muzyka w Warszawie w 1976 roku, wytypowało finalistów. Spośród dwudziestu nadesłanych zgłoszeń, wybrane zostały dwa projekty: Dawida Celeka i Jana Kallwejta. Oprócz wartości artystycznej nadesłanych prac, zostały docenione również inne aspekty, takie jak związek z tematyką konkursu (Bowie w przestrzeni Warszawy) oraz techniczne możliwości realizacji projektu.

mural-dla-davida-dawid-celek

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


mural-dla-davida-jan-kallwejt

O wygranej będzie decydować ilość polubień pod zdjęciami projektów finalistów, zamieszczonymi na fanpage’u kawiarni Stacja Muranów. Każdy może zagłosować na swojego faworyta, lecz należy się spieszyć – głosy oddawać można tylko do 9 marca! Jeśli jesteście fanami Davida Bowiego i chcecie mieć wpływ na sposób, w jaki zostanie uhonorowany w Warszawie, nie wahajcie się i GŁOSUJCIE  już dziś.

Zwycięski projekt zostanie ogłoszony w najbliższą środę, 10 marca, o godzinie 13.00 podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w Empiku Junior, przy ulicy Marszałkowskiej 116/122.

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News