Wybieramy najciekawsze premiery Netflix na sierpień

Kobieta i mężczyzna w płaszczach na dworze

Znudziło Ci się przebywanie na zewnątrz? Masz już dosyć upałów? Dlaczego by nie spożytkować ostatnich tygodni wakacji, nadrabiając serialowe zaległości?

Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi tak, to Netflix przygotował na sierpień zestaw serialowych i filmowych nowości, które możesz oglądać z przyjemnym powiewem wiatraka na twarzy i pudełkiem ulubionych lodów w ręku.

Na liście znajdziemy między innymi takie nowości jak Netflixowe oryginały Rozczarowani twórcy Simpsonów, czy The Innocents. Na platformie pojawią się w sierpniu również takie klasyki jak Blues Brothers, czy Duma i Uprzedzenie. A oto nasi ulubieńcy sierpnia:

Seriale Netflix:

Dom Kwiatów 10.08

https://www.youtube.com/watch?v=zP7PcXQLmcI

Pozornie idealny rodzinny biznes skrywa wiele mrocznych i szokujących tajemnic. Serial dla wielbicieli czarnego humoru i kolorowych kwiatów.

Rozczarowani 17.08

https://www.youtube.com/watch?v=XA89YT5CblY

Serial animowany Matta Groeninga o niekończących się tarapatach księżniczki, znajdującej się w szponach nałogu alkoholowego, oraz jej towarzyszy: przebojowego elfa i osobistego demona.

The Innocents 24.08

https://www.youtube.com/watch?v=6XshabV0010

Gdy para nastolatków decyduje się na wspólną ucieczkę, ich niezwykły dar uwalnia potężne siły, które chcą rozdzielić ich na zawsze.

Ozark sezon 2 31.08

https://www.youtube.com/watch?v=0vHziRrCYqA

Na rodzinę Byrde z każdej strony czyha niebezpieczeństwo. Ich nowemu życiu w Krainie Ozark zagraża nie tylko kartel, lecz także Snellowie i Langmorowie.

Ultimate Beastmaster: Survival of the Fittest 31.08

Nowi inspirujący uczestnicy, którzy przetrwali największe trudności, stają ramię w ramię na najtrudniejszym torze przeszkód świata.

Paradise PD 31.08

Twórcy „Brickleberry” — Roger Black i Waco O’Guin — przedstawiają animowany serial komediowy dla dorosłych o prowincjonalnym posterunku policji gdzieś na południu Stanów Zjednoczonych

Filmy Netflix:

Jaki ojciec, taka córka 03.08

Po ucieczce narzeczonego sprzed ołtarza zafiksowana na punkcie swojej pracy menadżerka wyrusza w podróż poślubną z ojcem, z którym od lat była skłócona. W rolach głównych Kristen Bell i Kelsey Grammer.

Brij Mohan Amar Rahe 03.08

Udawanie trupa wydawało się dobrym sposobem na ucieczkę od niewygodnej rzeczywistości, przynajmniej dopóki Brij Mohan nie został skazany na karę śmierci za zabójstwo samego siebie.

Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek 10.08

Londyńska pisarka odwiedza wyspę Guernsey, by porozmawiać z mieszkańcami, którym książki pomogły przetrwać niemiecką okupację. Ta wizyta na zawsze zmienia jej życie.

The Motive 17.08

Ambitny, lecz mało twórczy pisarz mąci w życiu swoich sąsiadów w poszukiwaniu inspiracji do nowej powieści.

The After Party 24.08

Kariera młodego rapera wisi na włosku, kiedy jego spektakularna wpadka staje się hitem Internetu. Ale na wyjątkowo udanym przyjęciu dostaje jeszcze jedną szansę.

Klasyki na Netflix:

Dotyk Zła 01.08

Duma i Uprzedzenie 04.08

Ultraviolet sezon 1 17.08

Underworld: Wojny Krwi 19.08

Lincz 23.08

Jeśli nadal Wam mało, dorzucamy film przedstawiający nadchodzące premiery.

Tekst: Natalia Joanna Bajor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News