Wszyscy ludzie, których znam, są chorzy psychicznie: brzmi znajomo?

Mężczyzna w masce królika

Poznajcie Krystka. Krystek jest prężnym copywriterem. Trzaska masę ambitnych prodżektów. A przynajmniej tak można byłoby napisać o nim na Fejsie.

Jednak tak naprawdę Krystian jest kulturoznawcą i żyje z pisania ogłoszeń klepanych aut dla komisu samochodowego, marząc o wydaniu własnej powieści. Stara się trzymać fason, popijając latte i nie odstawać od lewackich znajomych.

Czy ludzi wokół Ciebie łatwiej ich spotkać na Fejsie niż w prawdziwym świecie, a zanim przełkną pierwszy łyk sojowego latte, najpierw robią sobie z nim zdjęcie i wrzucają na Insta?

Tak też wygląda świat bohatera pełnej absurdu książki Krystiana Nowaka, znanego z prowadzenia fanpage’y: Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty, Patriota Mariusz, czy Tak trzeba żyć. Już niedługo autor zadebiutuje swoją powieścią zatytułowaną Wszyscy ludzie, których znam, są chorzy psychicznie.

Będzie to pełna czarnego humoru powieść o millenialsach robiących kariery inne, niż im obiecywano. O rozczarowaniu i próbie radzenia sobie z rzeczywistością znaczniej mniej nasyconą, niż ta na Insta. Premiera książki zaplanowana jest na 4 lipca, a wydawcą jest Wydawnictwo Znak.

Mężczyzna w masce królika

 

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News