Wracają lata 90-te, wraca 10,5

105 puszka

 

Dla wielu trzydziesto-, a nawet czterdziestolatków lata 90-te to okres niezwykły. Czas, kiedy w Polsce zaczęły się pojawiać „produkty z Zachodu”, kraj dynamicznie się zmieniał i nabierał kolorytu, zbiegł się z ich latami wchodzenia w dorosłość, kształtowania poglądów, zawierania najtrwalszych przyjaźni. To czas, kiedy wszystko wydawało się możliwe. Poczucie wolności, decydowania o sobie, szaleństwa i kreatywności przybierało różną formę. Wiele osób twierdzi, że lata 90-te mają swój konkretny smak. Smak 10,5. Razem z telewizorami Grundig, napojami Frugo, batonami Milky Way i kasetami Nirvany to jeden z wielu niepowtarzalnych symboli tworzących klimat tych minionych lat.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Aby ten klimat nie został zapomniany, kultowe piwo powraca i przypomina o swobodzie, buncie, beztrosce i kroczeniu pod prąd. Pamiętacie jeszcze rowery 10,5 i inne szalone pomysły, jakimi zaskakiwało ono na każdym kroku? Puszki z doskonale pamiętanymi, charakterystycznymi czarno-złotymi opakowaniami znowu będzie można znaleźć na sklepowych półkach. Podróż w czasie do lat 90-tych jest już na wyciągnięcie ręki.

 

Wejdź na www.dziesiecipol.info

 

 

 

(na podstawie materiałów prasowych)

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News