Wpada w ucho, uzależnia, jest jak LSD. Debiutancki album projektu LSD dzisiaj ujrzał światło dzienne!

Okładka płyty LSD

Od wydania pierwszego kawałka byliśmy zaintrygowani tym projektem. Teraz, nareszcie Sia, Diplo i Labrinth prezentują debiutancki album projektu pod nazwą LSD.

Debiutancki album projektu LSD, który założyli wspólnie Sia, Diplo i Labrinth, jest już dostępny w sklepach na CD oraz w serwisach cyfrowych. Grupa zapowiedziała także, że 24 kwietnia po raz pierwszy wystąpi razem – w programie The Ellen DeGeneder Show wykonają wspólnie utwór No New Friends.

Premiera teledysku do najnowszego singla promującego album LSD ukaże się w najbliższych tygodniach.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Projekt LSD wyewoluował w wyniku bardzo naturalnego porozumienia między Sią i Labrinthem, którzy pewnego wieczora napisali razem piosenkę. Szybko zorientowali się, że w kolejce jest wiele kolejnych piosenek, które powinny powstać. Wkrótce dołączył do nich Diplo i tak narodziła się popowa supergrupa. Album Labrinth, Sia & Diplo present… LSD poprzedziły premiery utworów Genius, Audio, Thunderclouds, Mountains i No New Friends.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News