Categories: muzykawydarzenia

World Wide Warsaw Before Party: NOSAJ THING LIVE

Trzeci z cyklu before’ów przed kolejną edycją Festiwalu World Wide Warsaw, to występ artysty ukrywającego się pod pseudonimem Nosaj Thing. Wystąpi w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej nowy album „Fated”.

Headlinerami pierwszej edycji WWW byli Vitalic, Mount Kimbie, Rustie i Onra. W tym roku odbyły się już dwa inne wyjątkowe spotkania z gwiazdami zagranicznymi, zagrali na nich: DāM-FunK oraz THE GASLAMP KILLER. Wszystko to razem ma wprowadzić w klimat nowej jakości w festiwalowym układzie sił w stolicy.

Jeśli na jakimkolwiek elektronicznym festiwalu w Polsce padało pytanie „Kogo chcielibyśmy zobaczyć na najbliższej odsłonie naszego wydarzenia?”, można było być pewnym, że w czołówce najpopularniejszych odpowiedzi znajdzie się Nosaj Thing.

Pochodzący z Los Angeles producent jest jednym z pierwszych elektronicznych muzyków, o których umiejętnościach dowiedzieliśmy poprzez social media. Jego produkcje właśnie w ten sposób zostały odkryte przez takich muzyków, jak Flying Lotus, Daedelus czy Daddy Kev. Zainteresowanie światem bliskim Low End Theory zaowocowało debiutanckim releasem „Views/Octopus EP”, a jeden z utworów zainspirował Kida Cudiego do stworzenia albumu „Man on The Moon”. Od tego czasu Nosaj dał się poznać nie tylko, jako wyjątkowy producent, ale też jako świetny live-actowiec. Każdy z jego trzech albumów zyskiwał poklask zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Jego ostatnie wydawnictwo „Fated” trafiło do nas w maju tego roku i to właśnie w ramach jego promocji muzyk pojawi się po raz pierwszy w Warszawie.

Ostatni raz w Polsce Jason Chung występował jeszcze przed premierą drugiego albumu w 2011 roku. Wiele się zmieniło od tamtej wizyty, dlatego nie można przegapić jednego z najciekawszych live’owych występów jesieni. Koncert odbędzie się w odmienionej przestrzeni Patio klubu Miłość na Kredytowej 9, który przeistoczy się na tę okazję w ogród zimowy z ogrzewaniem, zadaszeniem. Artysta zagra w otoczeniu autorskiej aranżacji wizualnej.

Event facebookowy: https://www.facebook.com/events/162992294041721/

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago