World Wide Warsaw Before Party: NOSAJ THING LIVE

Trzeci z cyklu before’ów przed kolejną edycją Festiwalu World Wide Warsaw, to występ artysty ukrywającego się pod pseudonimem Nosaj Thing. Wystąpi w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej nowy album „Fated”.

Headlinerami pierwszej edycji WWW byli Vitalic, Mount Kimbie, Rustie i Onra. W tym roku odbyły się już dwa inne wyjątkowe spotkania z gwiazdami zagranicznymi, zagrali na nich: DāM-FunK oraz THE GASLAMP KILLER. Wszystko to razem ma wprowadzić w klimat nowej jakości w festiwalowym układzie sił w stolicy.

Jeśli na jakimkolwiek elektronicznym festiwalu w Polsce padało pytanie „Kogo chcielibyśmy zobaczyć na najbliższej odsłonie naszego wydarzenia?”, można było być pewnym, że w czołówce najpopularniejszych odpowiedzi znajdzie się Nosaj Thing.

NFp4pm

Pochodzący z Los Angeles producent jest jednym z pierwszych elektronicznych muzyków, o których umiejętnościach dowiedzieliśmy poprzez social media. Jego produkcje właśnie w ten sposób zostały odkryte przez takich muzyków, jak Flying Lotus, Daedelus czy Daddy Kev. Zainteresowanie światem bliskim Low End Theory zaowocowało debiutanckim releasem „Views/Octopus EP”, a jeden z utworów zainspirował Kida Cudiego do stworzenia albumu „Man on The Moon”. Od tego czasu Nosaj dał się poznać nie tylko, jako wyjątkowy producent, ale też jako świetny live-actowiec. Każdy z jego trzech albumów zyskiwał poklask zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Jego ostatnie wydawnictwo „Fated” trafiło do nas w maju tego roku i to właśnie w ramach jego promocji muzyk pojawi się po raz pierwszy w Warszawie.

Ostatni raz w Polsce Jason Chung występował jeszcze przed premierą drugiego albumu w 2011 roku. Wiele się zmieniło od tamtej wizyty, dlatego nie można przegapić jednego z najciekawszych live’owych występów jesieni. Koncert odbędzie się w odmienionej przestrzeni Patio klubu Miłość na Kredytowej 9, który przeistoczy się na tę okazję w ogród zimowy z ogrzewaniem, zadaszeniem. Artysta zagra w otoczeniu autorskiej aranżacji wizualnej.

Event facebookowy: https://www.facebook.com/events/162992294041721/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News