WOODED, miasto z widokiem na techno

festiwal wooded techno

Udało się! W czerwcu rusza kolejna edycja wrocławskiego święta muzyki elektronicznej – WOODED 2016. Pojawiają się następne wieści od organizatorów festiwalu, którzy powoli ujawniają swoje plany dotyczące kolejnej edycji Wooded – podpiętego pod projekt ESK 2016.

Wiemy już, że impreza odbędzie się 4 czerwca 2016 roku w CK Zamek w Leśnicy, a zgrają dla nas m.in.

RADIO SLAVE (UK)- MIDLAND (UK)- LA FLEUR (SE)- CATZ ‘N DOGZ (PL)- SAN SODA (BE)- JULI N. MORE & JONTY SKRUFFF (SISYPHOS BERLIN) -PIOTR BEJNAR LIVE (PL) –AN ON BAST LIVE (PL)- DTEEK (PL) –OPTIK (PL)- CRUZ OE( PL) & more

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wooded to kontynuacja projektu, który został stworzony na początku 2014 roku przez duet polskich DJ’ów i producentów – Catz ‘N Dogz oraz agencje C&C Bookings i Feast Artist.Promowanie muzyki elektronicznej to główne cel, który założyli sobie organizatorzy w koncepcji powstania festiwalu, bo to właśnie muzyka jest nierozłącznym i najważniejszym elementem scalającym cały projekt.

Pierwsi zagraniczni artyści widniejący w nowych opisach wydarzenia, to niejaki Midland, Radio Slave, San Soda czy La Fleur- już po pierwszych ogłoszeniach nie ma wątpliwości, że muzyczna selekcja wciąż utrzymuje się na najwyższym poziomie.

W armii zasilającej stery imprezy nie mogło zabraknąć głównych organizatorów i twórców całego konceptu- Catz ‘N Dogz, czyli dwójka DJ, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Pochodzący ze Szczecina, a stacjonujący w Berlinie duet Catz ‘N Dogz wraca, aby Basic Colour Theory mogło znowu wybrzmieć na rodzimych terenach. Do tegorocznego Line-upu dołączają jeszcze David Jach, rezydenci Sisyphos Berlin- Juli N. More & Jonty Skrufff oraz Wilde Renate – Peak & Swift, Samanta Fox, Michał Ziętara. Możemy spodziewać się również mocnego polskiego akcentu, dzięki Piotrowi Bejnarowi i An On Bast, którzy zaprezentują swoje Live Acty, wraz z Dteek, Optik, Cruz Oe, Meg Cocaine i Deep Deport

Po dawce dzisiejszych ogłoszeń trudno nie pokusić się o stwierdzenie, że czerwcowa edycja Wooded ma szansę stać się jednym z ważniejszych wydarzeń muzycznych we Wrocławiu.

Warto zapamiętać: Centrum Kultury Zamek w Leśnicy, to tutaj 4 czerwca rozbrzmi na dobre muzyka elektroniczna w asyście z potężnym SoundSystemem.

Bilety dostępne za pośrednictwem Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/festiwale/wooded-festival-2015-1892/

69 PLN- I pula EARLY BIRD (wyprzedane)

79 PLN- II pula (wyprzedane)

99 PLN- III pula (dostępna od 16.03.16)

119 PLN- IV pula (dostępna od 1.06.16)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News