WOODED GARDEN

Idea Wooded opiera się na przywiązaniu do natury. A precyzyjniej – do mocnego zaakcentowania jej przy przedsięwzięciach spod szyldu Wooded. Scena przygotowana będzie w całości z elementów drewnianych – przez zaprzyjaźnionych architektów z Berlina. Cała produkcja i instalacja zostanie stworzona z odwołaniem i skojarzeniami z naturą – nie bez powodu pierwsza impreza odbywa się w ogrodzie. Nie zabraknie również najlepszej kuchni. Oferta gastronomiczna wielu polskich festiwali jest dość mocno ograniczona w tym aspekcie – na Wooded nie zabraknie dobrego jedzenia, przygotowanego przez specjalistów zarówno z Polski jak i zagranicy.

Wooded ma być mostem łączącym nasz kraj z innymi stolicami. Otwarciem się i pokazaniem, że festiwalowe podróże do Polski, są równie atrakcyjne co do innych zakątków Europy. Dlaczego Wrocław? Po pierwsze  ma dobre połączenia drogowe z Berlinem, po drugie nie ma w tym mieście dużego wydarzenia z elektroniką, po trzecie to tu odbyła się pierwsza impreza zapowiadająca – uznana Imprezą Roku 2013Pets Recording Night z udziałem nr 1 na światowej scenie – Dixonem. Udana współpraca różnych środowisk przy tym evencie pokazała, że warto pójść krok dalej.

Zagrają: dOP live, Catz’n Dogz, Yannick Robyns, Kuba Sojka live, SLG, An On Bast live, Sean Andino, Little Mike, Eltron John, Bshosa, Daniel Zachodni, Vitek Jansky,

 

Boat After Party: Catz’n Dogz, Maralina David, Beaner, Norman Methner 

 

catz500

 

Najciekawsi artyści z Polski na czele z Catz 'N Dogz, chluba elektronicznego Paryża, czyli trio dOP oraz śmietanka berlińskiej sceny – tak wygląda line up pierwszej edycji Wooded Garden.

 

Impreza odbędzie się 21 czerwca we Wrocławskim Ogrodzie BWA – miejscu, które urzeka swym klimatem i pozwala poczuć naturę w centrum dużego miasta. Za warstwę muzyczną Wooded Garden odpowiedzialni są m.in Catz 'n Dogz. W działaniach organizacyjnych wspierają ich C&C Bookings, agencja Feast Artist i klub Das Lokal. W ubiegłym roku, to właśnie ta grupa ludzi stworzyła event roku z udziałem dj’a nr 1 na świecie – Dixonem.

 

I pula biletów wyprzedała się już w kwietniu w 16 godzin. Bilety na After Party na statku czyli Wooded Boat, zniknęły z kolei w 15 sekund. Radzimy nie zwlekać z zakupem, bilety z drugiej puli w cenie 49 PLN na Wooded Garden są jeszcze dostępne, ale istnieje możliwość, że ogłośimy SOLD OUT już przed imprezą. Zapraszamy na Biletomat.pl.

 

WoodedPoster12062014

 

21. 06.2014 Wooded Garden

Miejsce: BWA Wrocław, ul. Wita Stwosza 32

start: 14:00 koniec: 05:00

Bilety: 49 PLN ( Biletomat.pl)

 

22.06.2014 Wooded Boat After Party

start: 18:00

 

Informacje o noclegach i dojazdach znajdują się na stronie: www.wooded.pl i na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News