WOODED GARDEN

Idea Wooded opiera się na przywiązaniu do natury. A precyzyjniej – do mocnego zaakcentowania jej przy przedsięwzięciach spod szyldu Wooded. Scena przygotowana będzie w całości z elementów drewnianych – przez zaprzyjaźnionych architektów z Berlina. Cała produkcja i instalacja zostanie stworzona z odwołaniem i skojarzeniami z naturą – nie bez powodu pierwsza impreza odbywa się w ogrodzie. Nie zabraknie również najlepszej kuchni. Oferta gastronomiczna wielu polskich festiwali jest dość mocno ograniczona w tym aspekcie – na Wooded nie zabraknie dobrego jedzenia, przygotowanego przez specjalistów zarówno z Polski jak i zagranicy.

Wooded ma być mostem łączącym nasz kraj z innymi stolicami. Otwarciem się i pokazaniem, że festiwalowe podróże do Polski, są równie atrakcyjne co do innych zakątków Europy. Dlaczego Wrocław? Po pierwsze  ma dobre połączenia drogowe z Berlinem, po drugie nie ma w tym mieście dużego wydarzenia z elektroniką, po trzecie to tu odbyła się pierwsza impreza zapowiadająca – uznana Imprezą Roku 2013Pets Recording Night z udziałem nr 1 na światowej scenie – Dixonem. Udana współpraca różnych środowisk przy tym evencie pokazała, że warto pójść krok dalej.

Zagrają: dOP live, Catz’n Dogz, Yannick Robyns, Kuba Sojka live, SLG, An On Bast live, Sean Andino, Little Mike, Eltron John, Bshosa, Daniel Zachodni, Vitek Jansky,

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

Boat After Party: Catz’n Dogz, Maralina David, Beaner, Norman Methner 

 

catz500

 

Najciekawsi artyści z Polski na czele z Catz ‘N Dogz, chluba elektronicznego Paryża, czyli trio dOP oraz śmietanka berlińskiej sceny – tak wygląda line up pierwszej edycji Wooded Garden.

 

Impreza odbędzie się 21 czerwca we Wrocławskim Ogrodzie BWA – miejscu, które urzeka swym klimatem i pozwala poczuć naturę w centrum dużego miasta. Za warstwę muzyczną Wooded Garden odpowiedzialni są m.in Catz ‘n Dogz. W działaniach organizacyjnych wspierają ich C&C Bookings, agencja Feast Artist i klub Das Lokal. W ubiegłym roku, to właśnie ta grupa ludzi stworzyła event roku z udziałem dj’a nr 1 na świecie – Dixonem.

 

I pula biletów wyprzedała się już w kwietniu w 16 godzin. Bilety na After Party na statku czyli Wooded Boat, zniknęły z kolei w 15 sekund. Radzimy nie zwlekać z zakupem, bilety z drugiej puli w cenie 49 PLN na Wooded Garden są jeszcze dostępne, ale istnieje możliwość, że ogłośimy SOLD OUT już przed imprezą. Zapraszamy na Biletomat.pl.

 

WoodedPoster12062014

 

21. 06.2014 Wooded Garden

Miejsce: BWA Wrocław, ul. Wita Stwosza 32

start: 14:00 koniec: 05:00

Bilety: 49 PLN ( Biletomat.pl)

 

22.06.2014 Wooded Boat After Party

start: 18:00

 

Informacje o noclegach i dojazdach znajdują się na stronie: www.wooded.pl i na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News